Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Citrus Verbena Intense L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Citrus Verbena Intense L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
kwaśny
Citrus Verbena Intense L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Citrus Verbena Intense L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Citrus Verbena Intense L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Citrus Verbena Intense marki L`Occitane en Provence to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Citrus Verbena Intense został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jerome Epinett. Perfumy zawierają takie składniki, jak werbena cytrynowa i cytryna.

Werbena cytrynowa Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus Verbena Intense by L`Occitane en Provence.

Citrus Verbena Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus Verbena Intense marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus Verbena Intense marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Kookai Oui-Non Hermes Eau de Pamplemousse Rose Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Kenzo Le Monde Est Beau Gucci Envy Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Cacharel LouLou L`Occitane en Provence Verbena Sorbet Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Men Crabtree & Evelyn Neapolitan Bergamot Eau de Cologne L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Bourjois Masculine Evasion Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Kenzo Power Cologne Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Guerlain Vetiver Giorgio Armani Acqua di Gio Christian Dior Eau Sauvage Clinique Clinique Happy