Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence dla kobiet

Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence dla kobiet

wiśniowy
Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Cherry (Cerisier) marki L`Occitane en Provence to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cherry (Cerisier) został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są liść laurowy, malina i róża; nutami serca są piwonia i wiśnia; nutami bazy są brazylijskie drzewo różane i ekstrakt wiśniowy.

Liść laurowy Malina Róża

Piwonia Wiśnia

Brazylijskie drzewo różane Ekstrakt wiśniowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherry (Cerisier) by L`Occitane en Provence.

Cherry (Cerisier) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherry (Cerisier) marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherry (Cerisier) marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Aftelier Orchid Single Mypa Madonna Nudes 1979 Pop The Body Shop Aztique Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Tiffany Trueste Bill Blass Couture 1 Van Gils Her Aura Pink Room Parfum No 1 Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo Love & Toast Sugar Grapefruit Strenesse Strenesse Gabriele Strehle