Marki » L » kwiatowe « Grupy

Cherry Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet

Cherry Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet

wiśniowy
Cherry Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Cherry Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Cherry Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Cherry Blossom marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cherry Blossom został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są wiśnia, frezja i czarna porzeczka; nutami serca są konwalia i kwiat wiśni; nutami bazy są brazylijskie drzewo różane, ambra i piżmo.

Wiśnia Frezja Czarna porzeczka

Konwalia Kwiat wiśni

Brazylijskie drzewo różane Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherry Blossom by L`Occitane en Provence.

Cerisier en Fleurs

Cherry Blossom Recenzje Perfum

Pawlo
Pawlo

Zapach zdecydowanie bardziej kwiatowy,niż kojarzący się w jakikolwiek sposób z wiśniami. Kupiłem żonie serię produktów, ale nie był to trafiony prezent.Zapach jest dość nijaki, raczej dla naprawdę młodych osób. Produkty pielęgnacyjne prawie nie pachną - tyle co przy używaniu. Woda ma trwałość znikomą. Może i kwitnące drzewa wiśniowe są "magiczne" , ale ten zapach na pewno nie. I wcale nie kojarzy się z wiśniowym sadem.A chodzi tu przecież o zapach a nie o skojarzenia wizualne związane z nazwą zapachu czy też jego opakowaniem. Osoba wąchająca zauważy kwiaty, ale na pewno nie pozna,że to kwiaty z kwitnącego wiśniowego drzewa.W skali 1-5 daję mu ledwie 2.

Cherry Blossom by L`Occitane en Provence 4.00 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Cherry Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Cherry Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherry Blossom marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherry Blossom marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Elizabeth Arden Green Tea Yves Rocher Moment de Bonheur Marc Jacobs Blush Intense Cacharel Eden Christian Dior Dior Addict Givenchy Very Irresistible Sensual Yves Saint Laurent Cinema Lancome Tresor Prada Infusion d'Iris Yves Rocher Pur Desir de Mimosa Hermes Eau des Merveilles L`Occitane en Provence Pivoine Flora Eau de Parfum Bond No 9 Madison Soiree Campos de Ibiza Flor de Almendra Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Yves Rocher Fleur de Noel Annick Goutal Le Mimosa Cindy Crawford Cindy Crawford Marc Jacobs Blush