Marki » L » kwiatowe « Grupy

Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet

Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet

Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet Filmy
Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Arlesienne marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Arlesienne został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są mandarynka i szafran; nutami serca są róża z grasse i konwalia; nutami bazy są fiołek, drzewo sandałowe, białe drzewa i fasolka tonka.

Mandarynka Szafran

Róża z Grasse Konwalia

Fiołek Drzewo sandałowe Białe drzewa Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arlesienne by L`Occitane en Provence.

Arlesienne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Arlesienne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Arlesienne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arlesienne marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arlesienne marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lorenzo Villoresi Teint de Neige Guerlain Shalimar Yves Rocher Rose Absolue Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir des Voluptes Lancome Poeme Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Mauboussin Mauboussin Hermes Kelly Caleche Bvlgari Jasmin Noir Hermes L’Ambre des Merveilles Cacharel LouLou Hermes Elixir des Merveilles Puredistance Antonia Christian Lacroix Eau Florale Bond No 9 Broadway Nite Serge Lutens La Vierge De Fer Diptyque Olene M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Montale Powder Flowers