Marki » L » kwiatowe « Grupy

Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet

Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet

Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet Filmy
Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Arlesienne L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Arlesienne marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Arlesienne został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są mandarynka i szafran; nutami serca są róża z grasse i konwalia; nutami bazy są fiołek, drzewo sandałowe, białe drzewa i fasolka tonka.

Mandarynka Szafran

Róża z Grasse Konwalia

Fiołek Drzewo sandałowe Białe drzewa Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arlesienne by L`Occitane en Provence.

Arlesienne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Arlesienne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Arlesienne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arlesienne marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arlesienne marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lorenzo Villoresi Teint de Neige Guerlain Shalimar Yves Rocher Rose Absolue Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir des Voluptes Lancome Poeme Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Mauboussin Mauboussin Hermes Kelly Caleche Bvlgari Jasmin Noir Hermes L’Ambre des Merveilles Cacharel LouLou Tom Ford Black Orchid Hermes Elixir des Merveilles Bond No 9 Broadway Nite Serge Lutens La Vierge De Fer Diptyque Olene M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Agent Provocateur Eau Provocateur Boucheron Jaipur Bracelet