Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vetiver de la Reunion L`Erbolario dla mężczyzn

Vetiver de la Reunion L`Erbolario dla mężczyzn

Vetiver de la Reunion L`Erbolario dla mężczyzn Zdjęcia Vetiver de la Reunion L`Erbolario dla mężczyzn Zdjęcia

Vetiver de la Reunion marki L`Erbolario to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, petitgrain, czarny pieprz i kolendra; nutami serca są cyklamen, irys, cynamon i szałwia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i mech.

Bergamotka Petitgrain Czarny pieprz Kolendra

Cyklamen Irys Cynamon Szałwia

Wetyweria Drzewo sandałowe Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver de la Reunion by L`Erbolario.

Vetiver de la Reunion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Vetiver de la Reunion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Vetiver de la Reunion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver de la Reunion marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver de la Reunion marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Christian Lacroix Noir Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Baldessarini Del Mar Caribbean Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Michael Jordan Jordan Lobogal Naceo Vert Fragrances of Ireland Inis Or Bruno Banani Scent From Heaven Caswell Massey Greenbriar Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme