Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

Te Verde (Green Tea) L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Te Verde (Green Tea) L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Te Verde (Green Tea) marki L`Erbolario to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, petitgrain, werbena cytrynowa i bazylia; nutami serca są zielona herbata, jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są ambra i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Petitgrain Werbena cytrynowa Bazylia

Zielona herbata Jaśmin Róża Konwalia

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Te Verde (Green Tea) by L`Erbolario.

Te Verde (Green Tea) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Te Verde (Green Tea), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Te Verde (Green Tea), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Te Verde (Green Tea) marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Te Verde (Green Tea) marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Cerruti Image Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Liz Claiborne Claiborne Sport Liz Claiborne Curve for Men L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch Humiecki & Graef Skarb Jalaine Green Tea Ayala Moriel Kinmokusei Thymes Olive Leaf Miller et Bertaux L’eau de parfum #3 Green, green and green Adolfo Dominguez Te Verde