Marki » L » aromatyczne « Grupy

Te Bianco L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Te Bianco L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
Te Bianco L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Te Bianco L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Te Bianco L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Te Bianco marki L`Erbolario to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są biała herbata, jaśmin, jaśmin wielkolistny, róża, brzoskwinia i jabłko; nutami bazy są drzewo gwajakowe, cedr, mate, kumaryna i mech.

Grejpfrut Bergamotka Pomarańcza

Biała herbata Jaśmin Jaśmin wielkolistny Róża Brzoskwinia Jabłko

Drzewo gwajakowe Cedr Mate Kumaryna Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Te Bianco by L`Erbolario.

Te Bianco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Te Bianco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Te Bianco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Te Bianco marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Te Bianco marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Michael Jordan 23 Renee L`Eau The Healing Garden Perfect Calm Animale Chaleur d`Animale pour Homme Ocean Pacific OP Blend Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI O Boticario Thaty Max Deville Camera Truefitt & Hill 1805 Melvita Wild Lavender