Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Sandalwood L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Sandalwood L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

dymny
Sandalwood L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sandalwood L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sandalwood L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sandalwood marki L`Erbolario to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cedr, paczula, cytryna i lima; nutami serca są szałwia, cynamon, jaśmin wielkolistny, sosna i Żywica; nutami bazy są mirra, kadzidło, labdanum, wetyweria i słód.

Cedr Paczula Cytryna Lima

Szałwia Cynamon Jaśmin wielkolistny Sosna Żywica

Mirra Kadzidło Labdanum Wetyweria Słód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalwood by L`Erbolario.

Sandalwood Recenzje Perfum

Sandalwood by L`Erbolario 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Sandalwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Sandalwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalwood marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalwood marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Naomi Campbell Mystery Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Crabtree & Evelyn Sandalwood Montblanc Individuel Lulu Guinness Cast A Spell By Kilian Pure Oud Strellson Strellson No 1 Reminiscence Ambre Mexx Perspective Woman