Marki » L » kwiatowe « Grupy

Rosa L`Erbolario dla kobiet

Rosa L`Erbolario dla kobiet

Mam: 1

Rosa L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Rosa L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Rosa L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Rosa L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Rosa L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Rosa L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Rosa marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są frezja, geranium i fiołek; nutami serca są róża damasceńska i jaśmin; nutą bazy jest białe piżmo. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża.

Frezja Geranium Fiołek

Róża damasceńska Jaśmin

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosa by L`Erbolario.

Rosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Rosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Rosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosa marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosa marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Rochas Lumiere Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 E. Coudray Givrine Yves Rocher Nuit d`Orchidee Ulric de Varens Varens Original French Sweets Oriflame Visions Miss Punk Apothia IF Keiko Mecheri Datura Blanche Rothenstein Cri de Fleur Blue Q Dirty Girl Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music