Marki » L » kwiatowe « Grupy

Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet

Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet

Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Petali & Fiori marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy, róża i bez; nutami bazy są wanilia, piżmo i mleko migdałowe.

Bergamotka Pomarańcza Anyż gwiazdkowaty

Jaśmin Kwiat pomarańczy Róża Bez

Wanilia Piżmo Mleko migdałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petali & Fiori by L`Erbolario.

Petali & Fiori Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Petali & Fiori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Petali & Fiori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petali & Fiori marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petali & Fiori marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Fleur Giorgio Armani Sensi White Notes Jean Patou Joy Tiffany Tiffany Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Creed 2000 Fleurs Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete Floris White Rose Yosh Kismet Anna Sui Rock Me! Summer of Love TerraNova Pikake Jo Wood Organics Tula