Marki » L » kwiatowe « Grupy

Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet

Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet

Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Petali & Fiori L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Petali & Fiori marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy, róża i bez; nutami bazy są wanilia, piżmo i mleko migdałowe.

Bergamotka Pomarańcza Anyż gwiazdkowaty

Jaśmin Kwiat pomarańczy Róża Bez

Wanilia Piżmo Mleko migdałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petali & Fiori by L`Erbolario.

Petali & Fiori Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Petali & Fiori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Petali & Fiori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petali & Fiori marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petali & Fiori marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Passion Blumarine Blu Yves Rocher Pur desir de Lavande Bond No 9 Fashion Avenue Laura Mercier Eau de Lune Nautica Nautica Bermuda Blue Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Jardin de France Violette Alberta Ferretti Alberta Ferretti Oriflame Visions Miss Punk Mazzolari Zagara L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom)