Marki » L » aromatyczno - wodne « Grupy

Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Periplo marki L`Erbolario to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są litsea cubeba, petitgrain, zielona mandarynka, cytryna, słodka pomarańcza, bergamotka, bazylia, rumianek, kminek, tymianek, szałwia muszkatołowa, rozmaryn, lawenda, igły sosnowe, mirt i liść laurowy; nutami serca są cejloński cynamon, kolendra, gałka muszkatołowa i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, wetyweria, drzewo gwajakowe i mech dębowy.

Litsea cubeba Petitgrain Zielona mandarynka Cytryna Słodka pomarańcza Bergamotka Bazylia Rumianek Kminek Tymianek Szałwia muszkatołowa Rozmaryn Lawenda Igły sosnowe Mirt Liść laurowy

Cejloński cynamon Kolendra Gałka muszkatołowa Jaśmin

Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria Drzewo gwajakowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Periplo by L`Erbolario.

Periplo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Periplo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Periplo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Periplo marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Periplo marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Carolina Herrera Herrera Aqua Paris Hilton Just Me for Man Lancetti Lancetti Mood Man Roxy Roxy Love Gianfranco Ferre Acqua Azzurra Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Pacsun Kirra Replay Replay Your Fragrance! for Him Calypso Christiane Celle Calypso Marine Marina Yachting Marina Yachting S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent