Marki » L » aromatyczno - wodne « Grupy

Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Periplo L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Periplo marki L`Erbolario to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są litsea cubeba, petitgrain, zielona mandarynka, cytryna, słodka pomarańcza, bergamotka, bazylia, rumianek, kminek, tymianek, szałwia muszkatołowa, rozmaryn, lawenda, igły sosnowe, mirt i liść laurowy; nutami serca są cejloński cynamon, kolendra, gałka muszkatołowa i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, wetyweria, drzewo gwajakowe i mech dębowy.

Litsea cubeba Petitgrain Zielona mandarynka Cytryna Słodka pomarańcza Bergamotka Bazylia Rumianek Kminek Tymianek Szałwia muszkatołowa Rozmaryn Lawenda Igły sosnowe Mirt Liść laurowy

Cejloński cynamon Kolendra Gałka muszkatołowa Jaśmin

Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria Drzewo gwajakowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Periplo by L`Erbolario.

Periplo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Periplo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Periplo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Periplo marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Periplo marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo Kenzo pour Homme Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Mexx Mexx Ice Touch Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Davidoff Cool Water Game for Him Ermenegildo Zegna Z Zegna Fresh Montale Fougeres Marines O Boticario Xtreme DSH Perfumes La Plage Sea Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition Truefitt & Hill Clubman Burberry Burberry Sport Ice for Men