Marki » L » kwiatowe « Grupy

Peonie L`Erbolario dla kobiet

Peonie L`Erbolario dla kobiet

Peonie marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Peonie został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są piwonia, róża herbaciana, gardenia, jaśmin wodny, neroli, ylang-ylang, lilia i bez; nutami serca są imbir, kminek, różowy pieprz, estragon, ananas i Śliwka damasceńska; nutami bazy są cedr, haitańska wetyweria, liść paczuli, fasolka tonka, białe piżmo i irys.

Piwonia Róża herbaciana Gardenia Jaśmin wodny Neroli Ylang-ylang Lilia Bez

Imbir Kminek Różowy pieprz Estragon Ananas Śliwka damasceńska

Cedr Haitańska wetyweria Liść paczuli Fasolka tonka Białe piżmo Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peonie by L`Erbolario.

Peonie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Peonie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Peonie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peonie marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peonie marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci L'Air du Temps L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Davidoff Cool Water Ocean Radiance Jo Malone Orange Blossom Lise Watier Neiges Lise Watier Ivresse Avon Urban Flowers Paris Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Susanne Lang Midnight Orchid 72 Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Cliff Richard Summer Holiday Molinard Iles D'Or