Marki » L » kwiatowe « Grupy

Peonie L`Erbolario dla kobiet

Peonie L`Erbolario dla kobiet

Peonie marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Peonie został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są piwonia, róża herbaciana, gardenia, jaśmin wodny, neroli, ylang-ylang, lilia i bez; nutami serca są imbir, kminek, różowy pieprz, estragon, ananas i Śliwka damasceńska; nutami bazy są cedr, haitańska wetyweria, liść paczuli, fasolka tonka, białe piżmo i irys.

Piwonia Róża herbaciana Gardenia Jaśmin wodny Neroli Ylang-ylang Lilia Bez

Imbir Kminek Różowy pieprz Estragon Ananas Śliwka damasceńska

Cedr Haitańska wetyweria Liść paczuli Fasolka tonka Białe piżmo Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peonie by L`Erbolario.

Peonie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Peonie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Peonie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peonie marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peonie marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nanette Lepore Love Bird Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Tiffany Tiffany Victoria`s Secret Breathless Diptyque Olene Biotherm Eau Vitaminee Payot Pavlova L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Fragonard Reve Indien Orlane Autour de la Rose Guerlain Idylle Eau de toilette