Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Orangerie L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Orangerie L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Orangerie L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orangerie L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orangerie L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orangerie marki L`Erbolario to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, gorzka pomarańcza, kardamon, lawenda, galbanum i liść czarnej porzeczki; nutami serca są róża, jaśmin, gałka muszkatołowa i drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra i piżmo.

Bergamotka Cytryna Gorzka pomarańcza Kardamon Lawenda Galbanum Liść czarnej porzeczki

Róża Jaśmin Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orangerie by L`Erbolario.

Orangerie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Orangerie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Orangerie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orangerie marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orangerie marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
James Heeley Verveine Elizabeth Arden Iced Green Tea Air-Val International Disney Mickey DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Caswell Massey Verbena Lancome Aroma Tonic La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Rasasi Chastity Men Bond No 9 Nouveau Bowery Atelier Flou Eau d`Aviateur O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Sisley Sisley Eau de 3