Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Orangerie L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Orangerie L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Orangerie L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orangerie L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orangerie L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orangerie marki L`Erbolario to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, gorzka pomarańcza, kardamon, lawenda, galbanum i liść czarnej porzeczki; nutami serca są róża, jaśmin, gałka muszkatołowa i drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra i piżmo.

Bergamotka Cytryna Gorzka pomarańcza Kardamon Lawenda Galbanum Liść czarnej porzeczki

Róża Jaśmin Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orangerie by L`Erbolario.

Orangerie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Orangerie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Orangerie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orangerie marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orangerie marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Calvin Klein CK One Summer Rochas Eau de Rochas Kenneth Cole Reaction Esteban Fraicheur Andalouse Creed Royal Ceylan Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Xerjoff Kobe Caron Alpona Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 Erbario Toscano Agrumato di Costa Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale