Marki » L » kwiatowe « Grupy

Ombra di Tiglio L`Erbolario dla kobiet

Ombra di Tiglio L`Erbolario dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

miodowy
Ombra di Tiglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ombra di Tiglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ombra di Tiglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ombra di Tiglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ombra di Tiglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ombra di Tiglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ombra di Tiglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Ombra di Tiglio marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ombra di Tiglio został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytryna, kwiat lipy i kwiat pomarańczy; nutami serca są lilia, róża damasceńska, heliotrop, geranium i liść fiołka; nutami bazy są ambra i białe piżmo.

Cytryna Kwiat lipy Kwiat pomarańczy

Lilia Róża damasceńska Heliotrop Geranium Liść fiołka

Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ombra di Tiglio by L`Erbolario.

Ombra di Tiglio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Ombra di Tiglio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Ombra di Tiglio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ombra di Tiglio marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ombra di Tiglio marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Perry Ellis 360° Tous Tous Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Jardin de France Rose MAC Creations Pinkaura Egofacto Poopoo Pidoo L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Demeter Fragrance Funeral Home DSH Perfumes Mimosa DSH Perfumes Wedding Bouquet Romeo Gigli Laki