Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Neroli L`Erbolario dla kobiet

Neroli L`Erbolario dla kobiet

Neroli L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Neroli L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Neroli L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Neroli L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Neroli marki L`Erbolario to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, mięta i tymianek; nutami serca są jaśmin, kwiat gorzkiej pomarańczy i neroli; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Mięta Tymianek

Jaśmin Kwiat gorzkiej pomarańczy Neroli

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli by L`Erbolario.

Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Versace Essence Exciting Issey Miyake Eau de Parfum With Holiday Decor Benetton B. Clean Energy Bath and Body Works Cucumber Melon Pierre Balmain Vent Vert Menard Eau de M Soar Aramis New West for Her Molinard Les Fleurs: Mimosa Chloe Eau de Fleurs Capucine Smell Bent Little Miss Panda Demeter Fragrance Dandelion Jean Patou Vacances