Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Neroli L`Erbolario dla kobiet

Neroli L`Erbolario dla kobiet

Neroli L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Neroli L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Neroli L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Neroli L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Neroli marki L`Erbolario to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, mięta i tymianek; nutami serca są jaśmin, kwiat gorzkiej pomarańczy i neroli; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Mięta Tymianek

Jaśmin Kwiat gorzkiej pomarańczy Neroli

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli by L`Erbolario.

Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chanel Chanel N°19 Iceberg Iceberg Effusion Woman Alfred Sung Paradise Valentino Very Valentino Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato Gap Gap Blue No.655 For Her Diptyque Eau de Lierre Nicolas Danila European Gardens Berkeley Square White Tea Histoires de Parfums Blanc Violette D.S. & Durga Rosa Americana Sanctuary Green Tea & Jasmin