Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

Mirto L`Erbolario dla mężczyzn

Mirto L`Erbolario dla mężczyzn

ziołowy
Mirto L`Erbolario dla mężczyzn Zdjęcia Mirto L`Erbolario dla mężczyzn Zdjęcia Mirto L`Erbolario dla mężczyzn Zdjęcia

Mirto marki L`Erbolario to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, jałowiec, kolendra, gałka muszkatołowa i bazylia; nutami serca są bez, irys, jaśmin, mięta, geranium, dzięgiel i kolendra; nutami bazy są truskawka, brzoza, labdanum, wetyweria i wanilia.

Lawenda Bergamotka Jałowiec Kolendra Gałka muszkatołowa Bazylia

Bez Irys Jaśmin Mięta Geranium Dzięgiel Kolendra

Truskawka Brzoza Labdanum Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mirto by L`Erbolario.

Mirto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Mirto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Mirto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mirto marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mirto marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Adidas Adidas 3 Frozen Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Elizabeth Arden Green Tea Intense Opus Oils Absintheo O Boticario Uomini Jalaine Green Tea Demeter Fragrance Always Calm Demeter Fragrance New Zealand Krigler Good Fir 11 Corine de Farme Douceur Nature The Vert Thymes Lavender Thymes Olive Leaf