Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Meharees L`Erbolario dla mężczyzn

Meharees L`Erbolario dla mężczyzn

cynamonowy
Meharees L`Erbolario dla mężczyzn Zdjęcia Meharees L`Erbolario dla mężczyzn Zdjęcia Meharees L`Erbolario dla mężczyzn Zdjęcia Meharees L`Erbolario dla mężczyzn Zdjęcia

Meharees marki L`Erbolario to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, róża i cynamon; nutami serca są cedr, drzewo gwajakowe, paczula i drzewo sandałowe; nutami bazy są wanilia, ambra i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Róża Cynamon

Cedr Drzewo gwajakowe Paczula Drzewo sandałowe

Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Meharees by L`Erbolario.

Musc Ravageur
L de Lolita Lempicka

Meharees Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Nie wpadłabym na to nigdy, że tu jest cynamon! Ten zapach nie posiada dla mnie nut, to złocisty sypki miękki piaseczek, rozgrzany afrykańskim słońcem, w pobliżu jest oaza, spragnione cienia i wody wielbłądy odpoczywają, Beduini w białch turbanach, miękkie poduszki, złoto białe z małymi chwostami w odcieniach starego złota, brokat, szlachetne materie, dystyngcja, brak pośpiechu, odetchnięcie...nic z typowo arabskich ciężkich przeładowanych klimatów, jest powiew wiatru, cień palm i wszędzie dookoła złocistobeżowy drobniutki piaseczek...a może to złocisty pył od promieni słonecznych rozproszony światłem afrykańskiego słońca...a może zasługa pięknie dobranych mirry, piżma, drewienek i odrobinki cynamonu?
Meharees kojarzę też ze zwiedzaniem Werony, popołudniowe promienie słońca rzucały nostalgiczny cień na stare średniowieczne mury, czarnowłose Włoszki ubrane latem jak zwykle w kolorach beżu, czerni, granatu i bieli, gestykulujące i nie spieszące się, z tą właściwą dla nich elegancją pasowały do Meharees. Może dlatego nabyłam na jednej z uliczek Werony to pachnidełko w niepozornej buteleczce, zaskoczona jak bardzo te perfumy spodobały mi się i to od pierwszej chwili.
Trwałość i projekcja umiarkowane, ale jakość i prostota tej eleganckiej tajemniczej i lekkiej kompozycji przekonuje mnie niebywale, a podobieństwo do Musc Ravageur u mnie ŻADNE, o dzięki Wam niebiosa ;D

Rzeczywiście podobny do Musc Ravageur, ale na mojej skórze czuć to podobieństwo jedynie na początku, kiedy w nozdrza bucha cynamon, na miękkim piżmowym podkładzie.

Później zapach dość szybko blednie – przyprawy usuwają się w cień, a dominuje mydlane piżmo w połączeniu z kroplą mirry i ambry. Przyjemny, ale do klasy MR mu jednak bardzo daleko.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Moim zdaniem bardzo podobny do Musc Ravageur, tylko delikatniejszy. Pachnie mocno białym piżmem, czyli tak trochę "mydlanie", ale nie tanio. Bardzo się podoba otoczeniu, zwraca uwagę, a przy tym nie zabija, jak potrafi MR ;)
W sumie powiedziałabym, że to taka bardziej damska wersja MR.
W wymienionych powyżej nutach brak na mój nos co najmniej wanilii, drewna sandałowego, ambry i bergamotki.

Podtytuł "di Oasi in Oasi" mówi sam za siebie, te perfumy pachną jak marzenie senne o Marakeszu...

Mój zapach na lato!

EDIT: Widzę, że w międzyczasie uzupełniono nuty, brawo :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Meharees, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Meharees, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Meharees marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Meharees marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Hermessence Ambre Narguile Serge Lutens Ambre Sultan Lubin Idole Eau de Parfum Oriflame M by Marcel Marongiu Serge Lutens Fille en Aiguilles Agent Provocateur L'Agent Fendi Fendi Theorema Laura Biagiotti Roma Hermes L’Ambre des Merveilles Frapin 1270 Bentley Bentley for Men Parfum d`Empire Ambre Russe Bentley Bentley for Men Intense Mauboussin Mauboussin L`Erbolario Dolcelisir Serge Lutens Chergui Frederic Malle Musc Ravageur Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) L`Occitane en Provence Eau des Baux Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka