Marki » L » kwiatowe « Grupy

Ibisco L`Erbolario dla kobiet

Ibisco L`Erbolario dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów
Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Ibisco marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ibisco został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, kolendra, Żywica elemi i kardamon; nutami serca są jaśmin, róża, irys, wanilia, ylang-ylang i hibiskus; nutami bazy są ambra, paczula i piżmo. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, hibiskus, ylang-ylang, kolendra i elemi.

Pomarańcza Cytryna Kolendra Żywica elemi Kardamon

Jaśmin Róża Irys Wanilia Ylang-ylang Hibiskus

Ambra Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ibisco by L`Erbolario.

Ibisco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Ibisco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Ibisco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ibisco marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ibisco marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Les Parfums de Rosine Diabolo Rose Ghost Ghost Anticipation Annick Goutal Passion Lalique Commedia Giorgio Armani Summer Mania Femme Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 Roja Dove Scandal Les Parfums de Rosine Pousierre de Rose DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Berkeley Square White Bergamot Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia Profumi Capri Capri Night