Marki » L » kwiatowe « Grupy

Ibisco L`Erbolario dla kobiet

Ibisco L`Erbolario dla kobiet

żółtych kwiatów
Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Ibisco marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ibisco został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, kolendra, Żywica elemi i kardamon; nutami serca są jaśmin, róża, irys, wanilia, ylang-ylang i hibiskus; nutami bazy są ambra, paczula i piżmo. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, hibiskus, ylang-ylang, kolendra i elemi.

Pomarańcza Cytryna Kolendra Żywica elemi Kardamon

Jaśmin Róża Irys Wanilia Ylang-ylang Hibiskus

Ambra Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ibisco by L`Erbolario.

Ibisco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Ibisco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Ibisco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ibisco marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ibisco marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Initial Christian Dior Pure Poison Escada Ibiza Hippie Marc Jacobs Blush Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Barbie Barbie Aventura Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Oriflame City Jungle REN Rosa Maya The Party The Party in Manhattan I Profumi di Firenze Acqua Chiara