Marki » L » kwiatowe « Grupy

Ibisco L`Erbolario dla kobiet

Ibisco L`Erbolario dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

żółtych kwiatów
Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Ibisco marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ibisco został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, kolendra, Żywica elemi i kardamon; nutami serca są jaśmin, róża, irys, wanilia, ylang-ylang i hibiskus; nutami bazy są ambra, paczula i piżmo. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, hibiskus, ylang-ylang, kolendra i elemi.

Pomarańcza Cytryna Kolendra Żywica elemi Kardamon

Jaśmin Róża Irys Wanilia Ylang-ylang Hibiskus

Ambra Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ibisco by L`Erbolario.

Ibisco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Ibisco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Ibisco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ibisco marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ibisco marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Passage No.9 Bond No 9 Chelsea Flowers Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Montale Highness Rose Gap Mandarin Jasmine No.094 MAC Turquatic Loewe Aire Loewe s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women DSH Perfumes Dirty Rose Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Kenzo Eau de Fleur de Yuzu Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive