Marki » L » kwiatowe « Grupy

Ibisco L`Erbolario dla kobiet

Ibisco L`Erbolario dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów
Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Ibisco L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Ibisco marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ibisco został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, kolendra, Żywica elemi i kardamon; nutami serca są jaśmin, róża, irys, wanilia, ylang-ylang i hibiskus; nutami bazy są ambra, paczula i piżmo. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, hibiskus, ylang-ylang, kolendra i elemi.

Pomarańcza Cytryna Kolendra Żywica elemi Kardamon

Jaśmin Róża Irys Wanilia Ylang-ylang Hibiskus

Ambra Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ibisco by L`Erbolario.

Ibisco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Ibisco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Ibisco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ibisco marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ibisco marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Creation Priscilla Presley Experiences Trance Essence Abbey Rose Oriflame Radiant Lights Hampton Sun Privet Bloom Lorenzo Villoresi Donna Oriflame Visions Miss Punk Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine Yosh Kismet Ulric de Varens Mini Flirt Coty Chanson de Nuit Faberlic Charme