Marki » L » cytrusowe « Grupy

Citrus L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Citrus L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Citrus marki L`Erbolario to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Citrus został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są Żółta mandarynka, różowy grejpfrut, czerwona pomarańcza, lima, agathosma, kwiat pomarańczy, grejpfrut i yuzu; nutami serca są Śliwka, galbanum, ananas, czerwone jabłko, brzoskwinia, gruszka, gardenia, ylang-ylang i cyklamen; nutami bazy są liść cytryny, liść czarnej porzeczki i drzewo różane.

Żółta mandarynka Różowy grejpfrut Czerwona pomarańcza Lima Agathosma Kwiat pomarańczy Grejpfrut Yuzu

Śliwka Galbanum Ananas Czerwone jabłko Brzoskwinia Gruszka Gardenia Ylang-ylang Cyklamen

Liść cytryny Liść czarnej porzeczki Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus by L`Erbolario.

Citrus Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Cytrusowe zapachy albo się kocha albo nienawidzi. Osobiście mam z nimi problem, bo lwia część to poprostu ´´cytrynka´´ z płynu do mycia łazienki, a nią chyba nikt z własnej woli nie chce pachnieć i straszyć otoczenia. Ta kompozycja skłądowo wydaje się ciekawa z powodu dodatku owoców i kwiatów, daje nadzieję, że będzie to coś innego niż większość cytrusiaków.Niestety tak nie jest. Całość zdominował grapefruit i jego gorycz, a że ja grapefruita nie znoszę to i tego tu znieść nie umiem. Czuję tez wyraźnie skórkę pozostałych cytrusów w otoczeniu innej goryczy, której nie jestem w stanie rozpoznać, choć nie wykluczam, że to galbanum, ale w takiej odsłonie go nie znam. Kwiaty, owoce, może drewno różane? Można pomarzyć. Zapach jest dość płaski i praktycznie nie ewoluuje zostając ciągle w nucie głowy. W dodatku przebija z niego pewna chemiczna, detergentowa nutka. To wszystko znika zanim sie obejrzymy, bo na dodatek Citrus trwałością nie grzeszy. Lepiej dodać sobie dawkę naturalnej wit C w postaci świeżego soku z cytrusów niż sięgać po tę propozycję włoskiej marki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Citrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Citrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Lancome O de Lancome Mexx Mexx Woman Bath and Body Works Hello Sugar! Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Philosophy Lemon Czech & Speake Neroli Jalaine Citrus Dream Atkinsons Gold Medal Oriflame Aromabliss Awakening Ortigia Sicilia Sicilian Lime Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange