Marki » L » cytrusowe « Grupy

Citrus L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Citrus L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Citrus marki L`Erbolario to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Citrus został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są Żółta mandarynka, różowy grejpfrut, czerwona pomarańcza, lima, agathosma, kwiat pomarańczy, grejpfrut i yuzu; nutami serca są Śliwka, galbanum, ananas, czerwone jabłko, brzoskwinia, gruszka, gardenia, ylang-ylang i cyklamen; nutami bazy są liść cytryny, liść czarnej porzeczki i drzewo różane.

Żółta mandarynka Różowy grejpfrut Czerwona pomarańcza Lima Agathosma Kwiat pomarańczy Grejpfrut Yuzu

Śliwka Galbanum Ananas Czerwone jabłko Brzoskwinia Gruszka Gardenia Ylang-ylang Cyklamen

Liść cytryny Liść czarnej porzeczki Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus by L`Erbolario.

Citrus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Citrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Citrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Christian Dior Eau Fraiche Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Hermes Aroma d`Orange Verte Floris Limes Lili Bermuda Fresh Water Christian Tortu L`Eau de Cologne Boadicea the Victorious Energizer So...? So...? Into the night Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Detaille Fleur Melvita Lime Jo Wood Organics Langa