Marki » L » kwiatowe « Grupy

Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet

Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet

Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Caprifoglio marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, ylang-ylang i neroli; nutami serca są konwalia, kwiat pomarańczy, jaśmin, liść fiołka, płatki róży i wiciokrzew; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i cedr.

Bergamotka Ylang-ylang Neroli

Konwalia Kwiat pomarańczy Jaśmin Liść fiołka Płatki róży Wiciokrzew

Drzewo sandałowe Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caprifoglio by L`Erbolario.

Caprifoglio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Caprifoglio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Caprifoglio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caprifoglio marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caprifoglio marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Robert Piguet Fracas Oriflame Eclat Novae Plus Pearl Pink Liz Claiborne Vivid Fragonard Baroque Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Myrurgia Promesa de Amor Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin Essentially Me Kuan Yin Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition Basile Basile Young