Marki » L » kwiatowe « Grupy

Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet

Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet

Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Caprifoglio L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Caprifoglio marki L`Erbolario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, ylang-ylang i neroli; nutami serca są konwalia, kwiat pomarańczy, jaśmin, liść fiołka, płatki róży i wiciokrzew; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i cedr.

Bergamotka Ylang-ylang Neroli

Konwalia Kwiat pomarańczy Jaśmin Liść fiołka Płatki róży Wiciokrzew

Drzewo sandałowe Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caprifoglio by L`Erbolario.

Caprifoglio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Caprifoglio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Caprifoglio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caprifoglio marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caprifoglio marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Estee Perry Ellis 360° Red Lancome Cyclades Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Cacharel Anais Anais Flower Edition Miller Harris Geranium Bourbon Stella McCartney Stella in Two Peony Caswell Massey Gardenia Nasomatto Nuda Daisy Fuentes Dianoche Night InStyle Sex In The City Lustre InStyle Sex in The City Kiss