Marki » L » cytrusowe « Grupy

Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bergamot marki L`Erbolario to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, nuty kwiatowe i nuty drzewne.

Bergamotka Nuty kwiatowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bergamot by L`Erbolario.

Bergamot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Bergamot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Bergamot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bergamot marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bergamot marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca HRH Princess Elizabeth Jelisaveta Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Mona di Orio Lux Bill Blass Couture 7 Carolina Herrera 212 H2O O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Tonatto Profumi Iss Creed Orange Spice JoAnne Bassett Sparkling Citrus Floris Pink Grapefruit Niven Morgan Blue Scent