Marki » L » cytrusowe « Grupy

Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bergamot L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bergamot marki L`Erbolario to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, nuty kwiatowe i nuty drzewne.

Bergamotka Nuty kwiatowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bergamot by L`Erbolario.

Bergamot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Bergamot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Bergamot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bergamot marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bergamot marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Mexx Mexx Woman Caron Eaux de Caron Fraiche Betty Barclay Rubin Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Floris Cefiro Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Christian Tortu L`Eau de Cologne Boadicea the Victorious Refreshing JoAnne Bassett Sparkling Citrus Caswell Massey Pomegranate Penhaligon`s Eau de Cologne Coleen Rooney Coleen X Summer