Marki » L » orientalne « Grupy

Ambraliquida L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Ambraliquida L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Ambraliquida L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambraliquida marki L`Erbolario to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, róża, geranium i wanilia bourbon; nutami serca są drzewo gwajakowe, cedr, paczula i drzewo sandałowe; nutami bazy są syjamski benzoes, styraks i wanilia bourbon.

Bergamotka Róża Geranium Wanilia bourbon

Drzewo gwajakowe Cedr Paczula Drzewo sandałowe

Syjamski benzoes Styraks Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambraliquida by L`Erbolario.

Eau Lente

Ambraliquida Recenzje Perfum

Li
Li

Po pierwszym psiku się musiałam solidnie zastanowić, bo przecież znałam ten zapach, choć nigdy wcześniej go nie wąchałam. Długa chwila namysłu i wszystko zrobiło się jasne. Zdecydowanie ten zapach przypomina Eau Lente Diptyque, przynajmniej fazowo. Trochę słodsza, lżejsza wersja, ale to praktycznie to samo.
Ogólnie, byłam na Ambraliquida narajona już od dawna, widząc same nuty. Potem przeczytałam recenzję Perfumeholic i kompletnie przepadłam. Flaszka musiała być moja. Miesiące później marzenie się spełniło dzięki niezastąpionej Fragrantice... ale czar prysnął.
Nie ma w tym zapachu na mnie nic wytrawnego. Żadnych goryczy. Zapach jest słodki, otwarcie prawie kubek w kubek z Eau Lente (które zresztą lubię, ale po co mi dwa prawie identyczne zapachy?), a potem niestety coraz bardziej się zmydla. Po paru godzinach jest to już naprawdę Eau Lente rozrobione wodą z mydlinami - a więc żywiczność, przyprawy (bardziej goździki niż cynamon), no i okropne, mydlane piżmo, z podbijającymi je dodatkowo pudrowymi nutami a'la zasypka dla dzieci babydream. Zbierając to wszysto w jedną całość - nie podoba mi się. Podobałby mi się, gdyby był taki, jak opisuje go Perfumeholic88 (jak ja Ci zazdroszczę!), ale moja skóra nie daje rady.
Miodu nie czuję także, wanilię również nie bardzo.
Nie zgadzam się także, żeby zapach ten był podobny do Ambre Muscadin. Może moja pamięć zawodzi, ale wydaje mi się, że Ambre Muscadin ma w sobie suchość z goryczą, jakby w nos wąchającego buchnęła mgiełka startej gałki muszkatołowej, i ogólnie zapamiętałam ten zapach dość wytrawnie. Nijak się to ma do goździkowych mydlin prezentowanych przez L'Erbolario.

perfumeholic88
perfumeholic88

Mamy się spodziewać ambry i ambra jest. Nie sama, bo w parze z wyraźną, mocną żywiczną nutą, która przypomina mi świeżą, lepką żywicę ściekająca z drzewa,a do tego duetu dołączają przyprawy, równiez dość intensywne, ale nie jestem w stanie ich konkretnie określić. Jest tu też wytrawna wanilia, która daje efekt taki jakby się przesadziło z dodaniem jest do ciasta, nie mocno, ale odrobinę sypnęło się zbyt hojną ręką i czuć przez to lekką goryczkę. Żałuję tylko, że na mnie miodu prawie w ogóle nie ma, mało też tu pudrowości jak dla mnie. Mimo, tego, że nosząc ten zapach słyszałam komentarze, że to zapach słodki ja nie wyczuwam w nim praktycznie żadnej słodyczy, a jeśli już to napewno nie stricte jadalnej. Ambraliquidą można się otulić w mroźny zimowy dzień w parze z ulubionym szalikiem. Ciekawy zapach w dodatku z dobrą trwałością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Ambraliquida, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Ambraliquida, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambraliquida marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambraliquida marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Parfum d`Empire Wazamba Annayake Miyako Piotr Czarnecki Sensei Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Frapin 1270 Lubin Idole Eau de Parfum Krizia Krazy Krizia Serge Lutens Iris Silver Mist Yves Rocher Neonatura Cocoon Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Profumum Roma Battito d`Ali Frederic Malle Musc Ravageur Montale Chocolate Greedy Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Lubin Idole M. Micallef Gaiac Isabey Isabey L'ambre de Carthage Serge Lutens Cuir Mauresque Serge Lutens Boxeuses Serge Lutens Ambre Sultan