Marki » L » aromatyczne « Grupy

Acqua di Colonia Imperiale L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
gorzki
lekko korzenny

Acqua di Colonia Imperiale marki L`Erbolario to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia, estragon, dzięgiel i lawenda.

Szałwia Estragon Dzięgiel Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Colonia Imperiale by L`Erbolario.

Acqua di Colonia Imperiale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Colonia Imperiale marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Colonia Imperiale marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Mary Kay Domain Michael Jordan Michael Jordan Penhaligon`s Lavandula Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Brooks Brothers New York for Gentlemen Jeanne Arthes Love Generation Freedom Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Lostmarch Din-Dan Clarins Eau des Jardins Caswell Massey English Lavander Florascent Aqua Aromatica Lavande