Marki » L » cytrusowo - gourmand « Grupy

Accordo Arancio L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Accordo Arancio L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Accordo Arancio L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Accordo Arancio L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Accordo Arancio L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Accordo Arancio L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Accordo Arancio L`Erbolario dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Accordo Arancio marki L`Erbolario to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Accordo Arancio został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są mandarynka, gorzka pomarańcza, cytryna i ylang-ylang; nutami serca są petitgrain, Śliwka, jaśmin i tymianek; nutami bazy są ambra, cedr, paczula i wanilia.

Mandarynka Gorzka pomarańcza Cytryna Ylang-ylang

Petitgrain Śliwka Jaśmin Tymianek

Ambra Cedr Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Accordo Arancio by L`Erbolario.

Decadence

Accordo Arancio Recenzje Perfum

Accordo Arancio by L`Erbolario 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Accordo Arancio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Accordo Arancio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Accordo Arancio marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Accordo Arancio marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Histoires de Parfums 1873 Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Smell Bent Blimey, Limey! Demeter Fragrance Orange Cream Pop So...? So...? Love & Toast Candied Citron Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime Akon Konvict Femme Black Phoenix Alchemy Lab ASP Viper Snake Oil Hilde Soliani Freschiiissimo Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat