Marki » L » kwiatowe « Grupy

Verte Violette L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Verte Violette L`Artisan Parfumeur dla kobiet

ozonowy
wodny
Verte Violette L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia Verte Violette L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

Verte Violette marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Verte Violette został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, fiołek i liść fiołka.

Irys Fiołek Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verte Violette by L`Artisan Parfumeur.

Mimosa de l`Esterel

Verte Violette Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Verte Violette to z całą pewnością najładniejsze fiołki dostępne na rynku. Trussardi nienawidzę, podobnie jest z MyQueen. A tu fiołki to nie fiołki w rzeczy samej tylko ich liście. Delikatne, orzeźwiające, lekko truskawkowe. Jest to ta sama nuta co w MDCh
Idealne na wiosnę i lato, dlatego jak tylko stopnieją ostatnie śniegi zapoluję na swoją buteleczkę
Flakon - ładny, typowy
Trwałość - nie powala, bo ok 3 h.

vertigo
vertigo

Nazwa dokładnie oddaje charakter zapachu.
Verte Violette to właśnie zielony fiołek, wręcz upajająco zielono-słodki, i do tego uroczy. Zdecydowanie dzienny i jasny.

Bardzo przypomina mi zapach Voyage Mediterranee: Mimosa de L'Esterel od L'Occitane en Provence. W obu zapachach główną rolę odgrywają bardzo aromatyczne liście fiołka, mimo że każdy z tych zapachów ma być o innych kwiatach.

Verte Violette jest "ładny", ja zdecydowanie jednak wolę mroczną stronę fiołka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Verte Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Verte Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verte Violette marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verte Violette marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Tea for Two Christian Dior Dior Addict Donna Karan Black Cashmere Thierry Mugler Innocent M. Micallef Gaiac Fendi Fendi Theorema Demeter Fragrance Mulled Cider Christian Dior Midnight Poison Ralph Lauren Ralph Hot Amouage Amouage Lyric Woman Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lancome Poeme Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme Estée Lauder Sensuous Nude Shiseido Feminite du Bois Tom Ford Velvet Orchid Gucci Gucci pour Homme Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre