Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Vanilia L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Vanilia L`Artisan Parfumeur dla kobiet

żółtych kwiatów

Vanilia marki L`Artisan Parfumeur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Vanilia został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Laporte. Perfumy zawierają takie składniki, jak ylang-ylang, wanilia i drzewo sandałowe.

Ylang-ylang Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilia by L`Artisan Parfumeur.

Vanilia Recenzje Perfum

karolkowa
karolkowa

Kupiłam kiedyś w ciemno. Niestety na mojej skórze L'Artisanowa wanilia pachnie jak likier jajeczny. Zapach jest mdły i bez wyrazu.

Sheila
Sheila

Ubóstwiam! To jedna z najbardziej eleganckich wanilii, jakie znam. Absolutnie nie spożywcza, słodkawa, bardzo wytrawna - no idealne po prostu. Uwielbiam używać na codzień i, nieco bardziej obficie, na wieczór. Gdy je noszę nieustannie wwąchuję się w nadgarstki - wanilia pięknie pracuje.
Jedyną wadą jest trwałość - przynajmniej raz w ciągu dnia muszę się "dopsikać". Ale bardzo polecam wszystkim zwolenniczkom wanilii. Pozycja obowiązkowa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Vanilia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Vanilia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilia marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilia marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mauboussin Histoire d`Eau Slava Zaitsev Maroussia L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Annayake Miyako Lubin Idole Eau de Parfum Guerlain L'Instant de Guerlain Yves Rocher Vanille Noire Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Kenzo Kashaya Serge Lutens Un Bois Vanille Aramis Tuscany Per Donna Cacharel Amor Amor Tentation Emanuel Ungaro Desnuda Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Boucheron Trouble Frapin 1270 Queen Latifah Queen of Hearts Hermes 24 Faubourg Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle