Marki » L » kwiatowe « Grupy

Tubereuse L`Artisan Parfumeur dla kobiet

tuberozowy
kokosowy
żółtych kwiatów

Tubereuse marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tubereuse został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Laporte. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, ylang-ylang i mleko kokosowe.

Tuberoza Ylang-ylang Mleko kokosowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse by L`Artisan Parfumeur.

Tubereuse Recenzje Perfum

Natknęłam się na ten zapach w czasie mojej fascynacji Fragile JPG - chciałam poznać jak najwięcej zapachów z nutą tuberozy.

Tuberoza L'Artisana jest jedną z najsłabszych, jakie przetestowałam. Jest dość delikatna i rozmyta, raczej echo prawdziwego kwiatu. Bardzo wyraźna jest nuta kokosa, ale jest ona tutaj dziwnie nieprzyjemna. Kojarzy mi się ze zjełczałym, kokosowo - mlecznym tłuszczem. Całość przypomina zapach gotującego się mleka, brr.

Trwałość jak to u L'Artisana nie najlepsza, ale w tym wypadku to dobrze.

Tubereuse by L`Artisan Parfumeur 1.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Tubereuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Tubereuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Romeo Gigli G Gigli Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Tiffany Tiffany Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Penhaligon`s Violetta Paul Sebastian Casual Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 Stella McCartney Sheer Stella 2007 Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Pacifica Waikiki Pikake Michel Germain Immaculate Avon 5th Avenue