Marki » L » kwiatowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

tuberozowy
kokosowy
żółtych kwiatów

Tubereuse marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tubereuse został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Laporte. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, ylang-ylang i mleko kokosowe.

Tuberoza Ylang-ylang Mleko kokosowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse by L`Artisan Parfumeur.

Tubereuse Recenzje Perfum

Natknęłam się na ten zapach w czasie mojej fascynacji Fragile JPG - chciałam poznać jak najwięcej zapachów z nutą tuberozy.

Tuberoza L'Artisana jest jedną z najsłabszych, jakie przetestowałam. Jest dość delikatna i rozmyta, raczej echo prawdziwego kwiatu. Bardzo wyraźna jest nuta kokosa, ale jest ona tutaj dziwnie nieprzyjemna. Kojarzy mi się ze zjełczałym, kokosowo - mlecznym tłuszczem. Całość przypomina zapach gotującego się mleka, brr.

Trwałość jak to u L'Artisana nie najlepsza, ale w tym wypadku to dobrze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Tubereuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Tubereuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mariella Burani Amuleti Avon U by Ungaro for Her Prince Matchabelli Aviance Night Musk Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose Rampage Fly by Rampage Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Jo Malone Tuberose Molinard 160 Zara Zara Collection Woman Memoire Liquide Fleur Liquide Caswell Massey Freesia La Bouquetiere Tendre est la Nuit