Marki » L » skórzane « Grupy

Traversee du Bosphore L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Traversee du Bosphore L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Traversee du Bosphore L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Traversee du Bosphore L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Traversee du Bosphore marki L`Artisan Parfumeur to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Traversee du Bosphore został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są czerwone jabłko, granat i nuty przyprawowe; nutami serca są szafran, skóra, różowy tulipan, irys i tytoń; nutami bazy są róża, biały miód, cukier, pistacja, piżmo i nugat.

Czerwone jabłko Granat Nuty przyprawowe

Szafran Skóra Różowy tulipan Irys Tytoń

Róża Biały miód Cukier Pistacja Piżmo Nugat

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Traversee du Bosphore by L`Artisan Parfumeur.

Traversee du Bosphore Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Nic odkrywczego tutaj nie napiszę bo wszytko już zostało powiedziane :) Skóra od początku do końca, lecz nie taka jak z garbarni ale bardziej zamszowa. Nie lubię tej nuty w perfumach. Zamawiając próbkę chciałam poszerzyć olfaktoryczne horyzonty :)Mimo, że skóra jest tu bardzo ładnie podana i może się podobać, jednak ja w dalszym ciągu nie jestem przekonana. W otwarciu można wyczuć orzeźwiające nuty jabłka i granatu, choć bez spojrzenia na nuty bym nie zgadła. Po czasie zaczyna się pojawiać słodycz w której dominuje nugat, a nawet pistacje. Później pojawia się piękny miodowy tytoń, a na końću zostaje zeschnięte (efekt pudru) miodowe mydełko. Wszystko razem całkiem ładnie gra. Trwałość bardzo dobra, projekcja także przyzwoita. Dla fanów zamszowej skóry.

Savanoja
Savanoja

Bardzo dziwne perfumy... Opisane nuty zaintrygowały mnie bardzo, jednak po aplikacji czuję autentyczne zakłopotanie... Bo oto zajrzałam w głąb damskiej, skórzanej torebki! Torebka fajna, elegancka, ze skóry doskonale wyprawionej więc i zapach ma rasowy, z klasą. Jednak jestem wścibska i idę dalej... No i pierwsze co zauważam wewnątrz, to jakąś tłustawą masę... Przyglądam się dokładniej by zbadać obiekt i już wiem co to mogło kiedyś być! To była szminka! Ba, nie tylko, bo jest coś jeszcze z kosmetyczki, to pokruszony i rozsypany puder, ale gdy się jeszcze dokładniej przyglądam, to znajduję drobinki tytoniu z wykruszonego papierosa.
I już mi się ta torebka nie podoba bo zawartość mnie zemdliła.

perfumeholic88
perfumeholic88

Miałam straszny problem z tym zapachem. Na początku okropnie raziła mnie ta skórzana nuta w połączeniu z dziwaczną słodyczą, której nie umiałam rozgryść. Tak bardzo mi to nie pasowało, że zapach przyprawiał mnie o mdłości i byłam skłonna go oddać. Postanowiłam jednak sprawdzić jak układa się teraz kiedy na dworze jest już ciepło i słonecznie i okazało się, że jest dużo lepiej.
Skład jest rozbudowany, ale ja czuję tu (tak jak Amanda) zamszową miękką skórę rodem z drogich torebek, a skóra ta łączy się wyjątkowo ciekawie z zapachem cukru z tym, że według mnie to nie jest zapach całkowicie jadalny i nie jest za słodki. Ta słodycz jest dość wytrawna, wcale nie ciężka i przytłaczająca. Nie umiem wyłapać tu nic więcej, ale to co jest zaczęło mi się podobać na tyle, że zdecydowałam flakon zatrzymać tym bardziej, że otoczenie dobrze na Traverse reaguje, a w dodatku zapach jest ciekawy. Będę używać w ciepłe dni.

amanda
amanda

Skóra ma różne oblicza,tutaj jest bardziej w stylu zamszowatym. Miękka,puszysto pylista. W pierwszym odczuciu bardziej gourmand poprzez cukier nugat,granat.
Dalej przypomina zapach sypkiego pudru,myślę,że to irys z białym miodem stwarza to przyjemne wrażenie. Jest w nim sporo przestrzeni, powiedziałabym, takiej łagodności.
Bardzo przyjemny na wiosnę i lato ponieważ projekcja nie należy do porażających.

Izabela
Izabela

Perfumy ze skórą w roli głównej, do której dodano pokaźną ilość najprzeróżniejszych, apetycznych ingrediencji. Można doszukać się wśród nich cukru, nugatu.
Poprzez ich dodatek, skóra nie ma swojego charakterystycznego aromatu, ciężkiego, tłustawego, tylko całość kompozycji przechodzi w stronę gourmand.
Dla łasuchów :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Traversee du Bosphore marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Traversee du Bosphore marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Black L`Artisan Parfumeur Tea for Two L`Artisan Parfumeur Piment Brulant L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Ginestet Botrytis L`Artisan Parfumeur Caligna L`Artisan Parfumeur Timbuktu L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Serge Lutens La Fille de Berlin L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This L`Artisan Parfumeur Mechant Loup L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Estée Lauder Youth-Dew Serge Lutens Daim Blond L`Artisan Parfumeur Bois Farine Oriflame Mirage Olivier Durbano Black Tourmaline Serge Lutens Ambre Sultan Mirato Malizia Uomo Vetyver