Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Safran Troublant L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Safran Troublant L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Safran Troublant L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Safran Troublant marki L`Artisan Parfumeur to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Safran Troublant został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak passiflora, drzewo sandałowe, czerwona róża, wanilia, szafran, cukier i imbir.

Passiflora Drzewo sandałowe Czerwona róża Wanilia Szafran Cukier Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Safran Troublant by L`Artisan Parfumeur.

Safran Troublant Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Nie lubię szafranu.
Safran Troublant przez ułamek pierwszej sekundy mnie zachwycił, przez niewiadomego pochodzenia skojarzenie z Nu EDT.
Potem przyszło rozpoznanie i emocje opadły. Róża, róża & róża, bułgarska, z szafranem i odrobiną wanilii.
Ot i wszystko. Naprawdę mnóstwo róży.
Różano-kremowo-przyprawowy. Miękki i zmysłowy, ulotny i zadziwiający.
Dla mnie zupełnie nieatrakcyjny, ale rozumiem też zachwyty nad nim - zupełnie niepodobny do czegokolwiek innego - mimo tej, wydawałoby się - zwyczajnej, róży.
Warto poznać.

gugusia
gugusia

Dawna miłość minęła.
Kiedyś jeden z moich ulubionych zapachów. Dzis po ponownym psiknięciu na nadgarstki zastanawiam się, co mnie tak kiedyś ujeło w tym zapachu.
ST nie jest zapachem brzydkim, o nie! Czuć w nim klasę, czuć że to niszowiec. Ale bym mówiła po latach: "wow! to jest właśnie mój zapach rozpoznawczy..." nieee.....

W tym zapachu czuć przede wszystkim szafran (a jakże! ) z dużą, bardzo dużą ilością drzewa sandałowego. Po czasie zapach się wysładza i swoje delikatne oblicze ukazuje wanilia połączona z passiflorą. Zapach tak trwa i trwa, ale siedzi bliskoskórnie, za co ma u mnie kolejnego minusa.
Ładny, przyjemny, otulający, interesujący. Ale dla mnie to już za mało...

Safran Troublant by L`Artisan Parfumeur 3.96 out of 5 based on 32 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Safran Troublant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Safran Troublant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Safran Troublant marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Safran Troublant marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Piment Brulant L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses L`Artisan Parfumeur Tea for Two Cartier Le Baiser Du Dragon Satellite Padparadscha L`Artisan Parfumeur Caligna Hermes Hermessence Ambre Narguile L`Artisan Parfumeur Dzing! L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Serge Lutens Fille en Aiguilles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer L`Artisan Parfumeur Timbuktu Parfum d`Empire Cuir Ottoman Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Diptyque Tam Dao Bentley Bentley for Men Donna Karan Black Cashmere L`Artisan Parfumeur Navegar Comme des Garcons Black