Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

miodowy
mleczny
lekko korzenny
Poivre Piquant L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Poivre Piquant marki L`Artisan Parfumeur to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Poivre Piquant został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak miód, biały pieprz, mleko, lukrecja, cukier i nuty drzewne.

Miód Biały pieprz Mleko Lukrecja Cukier Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poivre Piquant by L`Artisan Parfumeur.

Le Feu d'Issey
La Yuqawam Femme

Poivre Piquant Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Uwielbiam w kuchni używać świeżo mielonego pieprzu. I ten własnie świdrujący aromat świeżego pieprzu nieźle daje po nosie i jest najbardziej wyczuwalny przez pierwsze 20/30 minut.
Następnie stopniowo robi się mniej pieprznie, choć aż do końca na skórze zdecydowanie można go wyczuć.

Rozwinięcie Poivre Piquant jest leniwe, mleczne, słodkawe. Przychodzi mi na myśl błogie popołudnie, kojąca atmosfera, krakersy z grubo mielonym czarnym pieprzem i do popicia herbata z mlekiem i miodem. Połączenie może dziwne na papierze, ale w rzeczywistości ciekawe i dość nietuzinkowe. Jeden z moich ulubionych Artisanów, choć pasuje mi bardziej do chłodniejszych dni.

vertigo
vertigo

Bardzo przyjemna i noszalna propozycja marki L'Artisan Parfumeur.

Delikatnie, powietrznie przyprawowy, drzewno-jasny, mleczno-przejrzysty. Z odrobiną stłumionej roślinności w tle.
Wbrew nazwie, nie jest szczególnie pieprzny, a na pewno nie pikantny, ani orientalny.
Czysta przyjemność - ale nie budzi specjalnych emocji.

Poivre Piquant by L`Artisan Parfumeur 3.75 out of 5 based on 37 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poivre Piquant marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poivre Piquant marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Serge Lutens La Fille de Berlin Serge Lutens Ambre Sultan L`Artisan Parfumeur Tea for Two Donna Karan Black Cashmere Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Ginestet Botrytis Diptyque Tam Dao Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Issey Miyake Le Feu d'Issey Christian Dior Poison L`Artisan Parfumeur Timbuktu Tom Ford Tobacco Vanille L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Hermes Un Jardin Sur Le Nil Serge Lutens Fille en Aiguilles Estée Lauder Sensuous Noir Eau D`Italie Bois d’Ombrie Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Karl Lagerfeld Kapsule Woody