Marki » L » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Onde Sensuelle L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Onde Sensuelle L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Onde Sensuelle marki L`Artisan Parfumeur to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Onde Sensuelle został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są kmin, jałowiec, imbir, szafran, kardamon, jaśmin, czarny pieprz, biały pieprz, cynamon i goździk (przyprawa); nutami bazy są naturalne piżmo, ambra i agar (oud).

Bergamotka Grejpfrut

Kmin Jałowiec Imbir Szafran Kardamon Jaśmin Czarny pieprz Biały pieprz Cynamon Goździk (przyprawa)

Naturalne piżmo Ambra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Onde Sensuelle by L`Artisan Parfumeur.

Onde Sensuelle Recenzje Perfum

hasi
hasi

A dla mnie to kolejny dziwak od L'Artisana, im więcej ich zapachów poznałam tym bardziej dochodzę do wniosku, że nie lubi mnie ta marka i ja nie lubię jej.
Na początku wyczuwam deliktane cytrusy, wymieszane z imbirem i cynamonem. Na papierze to ładnie brzmi, ale na mojej skórze jest sztuczne,brzydko, z jakąś taką plastikową nutą.
Brzoskwinii nie wyczywam, ale może to jednak ona odpowiada za taki efekt bo zazwyczaj brzydko się na mnie układa ?
Im dalej w las tym lepiej też nie jest- trochę nudnego piżma się pojawia, trochę rachitycznej ambry.
Dobra, nie ma co się rozpisywać, nie podoba mi się i tyle.
Trwałość kiepska, projekcja też licha.

Almaria
Almaria

Otwarcie to u mnie eksplozja świeżych, dojrzałych brzoskwiń skropionych cytryną. Mój nos czuje brzoskwinie a to pewnie grejpfrut z imbirem, cynamonem i goździkami dają taki efekt. Bardzo intensywny aromat.Zapach tak "smakowity", że aż ślina zbiera się w ustach. Ma się wrażenie, że zapach aż wibruje. Skład bardzo bogaty ale ja nie wyczuwam wielu składników. Ani ambry, ani oudu dla przełamania słodkości ale to pewnie wina mojego nosa i skóry. Mimo tego zapach wart poznania.

Beata Maria
Beata Maria

To faktycznie aromatycznoe- przyprawowe perfumy. Natychmiast po aplikacji poczułam mocne, gorzkie migdały, jednak z szybkoscią błyskawicy dołączyły do nich cytrusy. Cytryna, bergamotka i grejpfrut. To bardzo intensywny atak i dosyć długotrwały. Po około 30 minutach zaczęły dołączać przyprawy zagarniając dla siebie miejsce a do nichdołączyło delikatne kadzidło i agar.Goździk,szafran oraz dwa rodzaje pieprzu nadały nowego charakteru temu zapachowi. Stał się bardziej ciepły, wydoroślał i okrzepł. Nabrał tężyzny. W tle cały czas delikatne kadzidło i ciekawy oud. Wszystko na piżmowo- ambrowej bazie.Subtelnie, nie mecząco ale- bardzo bliskoskórnie. Po godzinie od aplikacji te cudowne nuty są ledwo wyczuwalne. Ładny ale trzymający się blisko skóry zapach ze słabą trwałością.Szkoda. Flakon w nowej lartisanowskiej odsłonie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Onde Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Onde Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Onde Sensuelle marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Onde Sensuelle marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Azzaro Jetlag Maurer & Wirtz Mustang Man Boudicca Wode (Paint) Egofacto Jamais le Dimanche Azzaro Pure Cedrat Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Jovan Sex Appeal Rasasi Blue For Men LR LR Classics Monaco Mansfield Antonio De Curtis