Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Navegar L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Navegar L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Navegar L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Navegar marki L`Artisan Parfumeur to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Navegar został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, pieprz, anyż gwiazdkowaty, imbir, rum, cedr, drzewo gwajakowe i kadzidło.

Lima Pieprz Anyż gwiazdkowaty Imbir Rum Cedr Drzewo gwajakowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Navegar by L`Artisan Parfumeur.

Preparation Parfumee

Navegar Recenzje Perfum

Seth
Seth

W założeniu marki uniseksualny, a moim zdaniem bardziej męski zapach. Na mojej skórze rozpoczyna się soczystym zielonym akordem, solidnie przyprawionym - drażniącym powonienie - pieprzem, szybko rozwianym przez słonawą, trącącą wodorostami bryzę, która powoli cichnie i zanika w aromacie egzotycznych drewien. Lekka i przestrzenna kompozycja, charakterem zbliżona do używanych w lecie wód typu mist. Bardzo nikła projekcja i skandaliczna trwałość, wyklucza ją z kręgu mojego zainteresowania, tym bardziej, że i uroda samej kompozycji pozostawia wiele do życzenia, będąc dla mnie akceptowalną jedynie w końcowej fazie. Jeżeli miałbym polecać, to jedynie na nieformalne dzienne okazje: wiosna/lato.W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 5; intensywność - 3; trwałość - 3. Ocena końcowa: 3,75.

Navegar by L`Artisan Parfumeur 3.56 out of 5 based on 21 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Navegar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Navegar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Navegar marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Navegar marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Serge Lutens Fille en Aiguilles Escentric Molecules Molecule 01 L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Lubin Idole Eau de Parfum Hermes Hermessence Ambre Narguile Parfum d`Empire Cuir Ottoman Gucci Gucci pour Homme Bentley Bentley for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Rousse Satellite Padparadscha Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Nasomatto Black Afgano Frapin 1697 L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Comme des Garcons Wonderwood L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant