Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mure et Musc L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mure et Musc L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mure et Musc L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia Mure et Musc L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

Mure et Musc marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mure et Musc został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Laporte. Nutami głowy są cytryna amalfi, pomarańcza, mandarynka i bazylia; nutami serca są jeżyna i czerwone jagody; nutami bazy są piżmo i mech dębowy.

Cytryna Amalfi Pomarańcza Mandarynka Bazylia

Jeżyna Czerwone jagody

Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mure et Musc by L`Artisan Parfumeur.

Mure et Musc Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Perfumy Mure et Musc tak naprawdę powinny nazywać się "Ethylenebrassilate" - gdyż to sztuczne piżmo jest praktycznie jedynym składnikiem tego zapachu. Inaczej nazywane Astrotone, ma zapach... piżma przełamany jeżyną. Inne komponenty mają wartość śladową. Na marginesie: ethilenbrassilate kosztuje ok. 200 $ za kg;)

karolkowa
karolkowa

Piżmo i jeżyny, jeżyny i piżmo. Tylko tyle... nic więcej na mojej skórze się nie dzieje. Do tego piżmo jest baaardzo mydlane.

vertigo
vertigo

Hype, people, hype!
Rozdmuchana sława Mure et Musc...

Nie będąc fanką ani piżma, ani jeżyny, raczej nie miałam się czego spodziewać po tych perfumach.
No rzeczywiście, jest piżmo, i - rzeczywiście - jest jeżyna. Całość taka wodnista, kryształowo-przezroczysta, czyli raczej nijaka. Czysto - owocowa. Nie wyczuwam żadnych innych nut.
Ale trzeba zauważyć, że ten zapach obchodzi w tym roku swoje 35 urodziny. I trzeba przyznać, że w latach 70' i 80' - to musiało być coś.
Jednak czy jest wart swojej ceny? Parametry użytkowe są słabe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mure et Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mure et Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mure et Musc marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mure et Musc marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Serge Lutens La Fille de Berlin Lubin Idole Eau de Parfum Annick Goutal La Violette Caron Aimez - Moi Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Serge Lutens Feminite du Bois Guerlain Insolence Elizabeth Arden Sunflowers L`Artisan Parfumeur Amour Nocturne Etat Libre d`Orange The Afternoon of a Faun Serge Lutens Bois de Violette Parfum d`Empire Azemour Les Orangers Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Fille en Aiguilles Montale Intense Cafe Paloma Picasso Paloma Picasso Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Serge Lutens Ambre Sultan