Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Mon Numero 9 L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Mon Numero 9 L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

kwaśny

Mon Numero 9 marki L`Artisan Parfumeur to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mon Numero 9 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytron, nuty zielone i rabarbar.

Cytron Nuty zielone Rabarbar

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Numero 9 by L`Artisan Parfumeur.

Mon Numero 9 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mon Numero 9, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mon Numero 9, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Numero 9 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Numero 9 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Barbie Barbie Sirena Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Clive Christian 1872 Men Guerlain Eau de Cologne du Coq Floris Special 127 Tonatto Profumi Anena Keiko Mecheri Scarlett Space NK Laughter La Bouquetiere La Coquette La Bouquetiere Matins Vert Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin Anya`s Garden Light