Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Mon Numero 9 L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Mon Numero 9 L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

kwaśny

Mon Numero 9 marki L`Artisan Parfumeur to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mon Numero 9 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytron, nuty zielone i rabarbar.

Cytron Nuty zielone Rabarbar

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Numero 9 by L`Artisan Parfumeur.

Mon Numero 9 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mon Numero 9, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mon Numero 9, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Numero 9 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Numero 9 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Frederic Malle Outrageous! Bijan Bijan Wicked for Men Ginestet Sauvignonne Lulu Castagnette Indomptee Tommy Hilfiger Tommy Kenzo Power Cologne DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Acorelle Verveine Agrumes Rasasi Chastity Men Jo Malone Verbenas of Provence