Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mon Numero 8 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mon Numero 8 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mon Numero 8 marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Mon Numero 8 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys i jaśmin.

Piżmo Irys Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Numero 8 by L`Artisan Parfumeur.

Mon Numero 8 Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Kremowy kosmetyczny irys, kremowy za sprawą piżma, nieszczególny, zero wyjątkowości, żeby nie powiedzieć pospolity, zawód, no cóż ...
Ale nie zrażam się i muszę poznać butikowego L`artisana z rabarbarem i cytronem :)

Mon Numero 8 by L`Artisan Parfumeur 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mon Numero 8, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mon Numero 8, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Numero 8 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Numero 8 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Diesel Diesel Green Feminine Frederic Malle L'Eau d'Hiver Trance Essence Hail Merri Ulric de Varens Varens Love Anamor All That Matters B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Smell Bent Sunshine Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Parfums de Coeur Skin Musk Paris Hilton Passport South Beach ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque