Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mon Numero 8 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mon Numero 8 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mon Numero 8 marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Mon Numero 8 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys i jaśmin.

Piżmo Irys Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Numero 8 by L`Artisan Parfumeur.

Mon Numero 8 Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Kremowy kosmetyczny irys, kremowy za sprawą piżma, nieszczególny, zero wyjątkowości, żeby nie powiedzieć pospolity, zawód, no cóż ...
Ale nie zrażam się i muszę poznać butikowego L`artisana z rabarbarem i cytronem :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mon Numero 8, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mon Numero 8, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Numero 8 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Numero 8 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Aramis Aramis Always for Her Chopard Infiniment Diesel Diesel Green Feminine Lancaster Aquazur Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Ramon Molvizar Sol (Sun) Tocca Stella Blumarine Bellissima Cristiano Fissore Cashmere for Women Bath and Body Works Twilight Woods Rasasi First Love