Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mon Numero 7 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mon Numero 7 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Miałem: 2

dymny

Mon Numero 7 marki L`Artisan Parfumeur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Mon Numero 7 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, tuberoza, herbata, przyprawy, gardenia, róża i kadzidło.

Jaśmin Tuberoza Herbata Przyprawy Gardenia Róża Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Numero 7 by L`Artisan Parfumeur.

Mon Numero 7 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mon Numero 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mon Numero 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Numero 7 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Numero 7 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Roberto Cavalli Serpentine Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Krizia Spazio Krizia Donna Revlon Charlie Red L`Artisan Parfumeur Vanilia Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna Nez a Nez Bal Musque Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Avon Soft Musk