Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mon Numero 7 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mon Numero 7 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Miałem: 2

dymny

Mon Numero 7 marki L`Artisan Parfumeur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Mon Numero 7 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, tuberoza, herbata, przyprawy, gardenia, róża i kadzidło.

Jaśmin Tuberoza Herbata Przyprawy Gardenia Róża Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Numero 7 by L`Artisan Parfumeur.

Mon Numero 7 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mon Numero 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mon Numero 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Numero 7 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Numero 7 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Belong Viktor&Rolf Flowerbomb Ayala Moriel Ayala Bvlgari Jasmin Noir Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Kat Von D Saint Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie O Boticario Glamour Secrets Rose Yves Rocher 8e Jour Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition