Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Mimosa Pour Moi L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

żółtych kwiatów
ozonowy

Mimosa Pour Moi marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Mimosa Pour Moi został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść fiołka, mimoza, wanilia i liść czarnej porzeczki.

Liść fiołka Mimoza Wanilia Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimosa Pour Moi by L`Artisan Parfumeur.

Mimosa Pour Moi Recenzje Perfum

zielona
zielona

No proszę, a dla mnie MpM to jedna z delikatniejszych i bardziej mimozowatych ;] mimoz w perfumach.

Podobnie jak kwiat lipy, ma taki "kruchy" akord. Jest słodkawa i lekko miodowa, raczej jak odrobina wielokwiatowego miodu rozpuszczona w wodzie, niż miód gęsty i skrystalizowany. Zapach dość delikatny i prosty, trwałość odrobinkę gorsza niż innych wód toaletowych L'Artisana.

Zdecydowanie subtelniejsza i bardziej słoneczna niż choćby Mimosa Annick Goutal. To dopiero kwiatowy skrytobójca...

vertigo
vertigo

Po tym zapachu doszłam do wniosku, że jednak mimoza to nie jest kwiat dla mnie.

Mimosa Pour Moi jest olbrzymia, puchata, odurzająca, bardzo mocna. Niesamowicie żółta, zielono-wodna.
Kojarzy mi się z wieczornym spacerem po promenadzie nad Morzem Śródziemnym w długiej, powłóczystej sukni.
Elegancki, ale jednak beztroski, wakacyjny.

Kwintesencja mimozy dla fanatyków.

Ja pozostanę przy eterycznej, zielonej Pur Desir de Mimosa od Yves Rocher.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimosa Pour Moi marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimosa Pour Moi marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chanel Chanel N°19 Christian Dior Chris 1947 Tommy Hilfiger Freedom for Her L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Victorio & Lucchino Luz Benetton Benetton Sport Women Parfums DelRae Debut L`Erbolario Lily of the Valley Esteban Passion Bresil Les Nereides Vert d'Eau Woods of Windsor Lily of the Valley Gosh On Stage