Marki » L » cytrusowe « Grupy

Mandarine Tout Simplement L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mandarine Tout Simplement L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mandarine Tout Simplement marki L`Artisan Parfumeur to cytrusowe perfumy dla kobiet. Mandarine Tout Simplement został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, imbir, cedr i plumeria.

Mandarynka Imbir Cedr Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandarine Tout Simplement by L`Artisan Parfumeur.

Mandarine Tout Simplement Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Pani Giacobetti się nie postarała. Myślę, że gdyby zajął sie tym zapachem Mistrz Douchafour to wyszło by z tego mandarynkowe arcydzieło, a tak jest jak jest, czyli słabo i przede wszystkim sztucznie, a ja sztuczności nie toleruję nigdzie nie tylko w temacie perfum.
Otwarcie powala, bo oto otrzymujemy mandarynowe tabletki musujące do rozpuszczania w wodzie,których wartość zdrowotna jest prawie zerowa, ale koncerny farmacutyczne wmawiają nam co innego. Te tabletki to takie mandarynkowe pseudo witaminki i ta nuta trwa dobrych kilka minut i jest dla mnie ciężka do strawienia,choć ja jako niecierpliwiec czekam cierpliwie co będzie dalej. I jest! Mandarynka zaczyna zachowywać się już nieco normalniej, dochodzi do niej imbir, ciut cedru i minimalna dawka plumerii ( tak te wszystkie składniki są wyczuwalne!) jednak nie zmienia to faktu, że to iście mandarynkowy zapach tylko nie prawdziwego owocu rosnącego gdzieś na drzewach na ulicach Sewilli, a sztucznie wyhodowanych, nawoskowanych i spryskanych chemią do przesady. Tak nie pachnie prawdziwa, pełna witamin mandarynka i mam wrażenie, że tworząc ten zapach pani Giacobetti w ogóle nie wiedziała jak ten owoc pachnie, bo w przeciwnym wypadku by go w ten sposób nie przedstawiła. Niemniej jednak kompozycja nie odrzuca aż tak, a to z tego względu, że projekcja i trwałość są niezbyt duże i trzeba się porządnie wypsikać, aby cokolwiek poczuć i lepiej flakon nosić przy sobie,choć mówiąc szczerze najlepiej kupić kilogram mandarynek i obierając je poczuć ich wyjatkowy aromat, a tę kompozycję poprostu sobie odpuścić. Takie coś może stworzyć Avon w swych mgiełkach zapachowych, ale nie marka taka jak L´Artisan.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandarine Tout Simplement marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandarine Tout Simplement marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Creed Virgin Island Water Bath and Body Works Hello Sugar! Penhaligon`s Castile Fragonard Citron Floris Limes DSH Perfumes Pamplemousse O Boticario Acqua Fresca Creed Bois de Cedrat Jalaine Citrus Dream Caswell Massey Pomegranate Melvita Orange Zest Gump`s Baroque Pearl