Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Mandarine L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Mandarine L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Mandarine marki L`Artisan Parfumeur to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mandarine został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, imbir, mandarynka i plumeria.

Cedr Virginia Imbir Mandarynka Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandarine by L`Artisan Parfumeur.

Aqua Allegoria Mandarine Basilic
Benghal
Osmo Scents Mandarine

Mandarine Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Zapach różni się u mnie w testach:
- nadgarstkowo - drapiąca chemiczna gryząca cytrusowo-pomarańczowa słodka mieszanka typu Vibovit, którą zawsze kojarzę z wizytami w aptece w czasach dzieciństwa...nie cierpiałam tego zapachu i smaku i zawsze dziwiłam się, że dziecko z reklamy tego specyfiku jest takie uśmiechnięte...jeszcze dziś wzdrygam się na samo wspomnienie.
- globalnie - wyczuwam suchą cierpką zbrązowiałą skórkę małej twardej już mandarynki, dochodzi po czasie zapach białego zmielonego pieprzu, coś aromatycznego, męskiego. Na pewno wibruje imbir i bardzo mi się tu podoba, zaskakujące bo normalnie nie lubię tej woni.
W bazie jest lekko drewienkowato ( cedr?), naturalnie słodko owocowo-cierpko, orzeżwiająco, dość męsko.
Na pewno testy globalne wypadają na mnie ciekawiej. Ale ta mandarynka zawiodła mnie dziś: w upalny słoneczny drugi dzień kalendarzowego lata. Może wieczorem do lekkiej długiej sukienki w stylu lat 6o tych? Ale nie jest to soczysty wesoły owoc chłodzący i przynoszący ukojenie w goracy dzień.
Myślę. że zapach może się spodobać, jest nietuzinkowy, jak większość pachnideł od "Artystycznych Perfumiarzy" z Francji, mnie jednak rozczarowuje słaba trwałość. Projekcja po zastosowaniu paru psików dobra, złapałam od razu komplement od synka, ale zapach czułam tylko prowadząc go przedszkola, z powrotem już nic czułam, ani śladu na ubraniach ani na włosach...:(
Warto przetestować, ale w ciemno bym nie brała, z mandarynką ( zresztą świetną) od Guerlain ma niewiele wspólnego, o Benghal nie wspominając....przynajmniej dla mnie.

Ziu
Ziu

To nie jest zwykły cytrusowy zapach jakich wiele. Pierwsze zetknięcie z tą kompozycją to wejście pomiędzy mandarynkowe drzewka, wszędzie unosi się kwaśny, odrobinę cierpki aromat. Później zrywamy jeden owoc, obieramy go ze skórki, czemu towarzyszy odrobinę słodsza nuta, by ostatecznie zjeść niezwykle soczystą, słodką mandarynkę. Ach, no nie da się nie uśmiechać nosząc ten zapach!

vertigo
vertigo

Plussssssz ...

Musująco-mandarynkowa woda.
Zdecydowanie bardziej przypomina mi Osmo Scents Mandarine od Il Profvmo niż Aqua Allegoria Mandarine Basillic od Guerlain.
Il Profvmo i L'Artisan przypominają tabletki musujące Plusssz, a Guerlain raczej cukierki Nimm 2 :)

Niby przyjemny, ale jest w nim nuta sztuczności.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mandarine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mandarine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandarine marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandarine marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Nasomatto Black Afgano The Vagabond Prince Enchanted Forest Fueguia 1833 Malena Montale Intense Cafe Jean Paul Gaultier Classique Kenzo Le Monde Est Beau Lubin Idole Eau de Parfum Profumum Roma Dolce Acqua Serge Lutens Fille en Aiguilles  Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Annick Goutal Nuit Etoilee Penhaligon`s Vaara Diptyque Volutes Donna Karan Black Cashmere Profumum Roma Acqua di Sale Ginestet Sauvignonne L`Erbolario Dolcelisir Escentric Molecules Molecule 01