Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Mandarine L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Mandarine L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Mandarine marki L`Artisan Parfumeur to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mandarine został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, imbir, mandarynka i plumeria.

Cedr Virginia Imbir Mandarynka Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandarine by L`Artisan Parfumeur.

Aqua Allegoria Mandarine Basilic
Benghal
Osmo Scents Mandarine

Mandarine Recenzje Perfum

Ziu
Ziu

To nie jest zwykły cytrusowy zapach jakich wiele. Pierwsze zetknięcie z tą kompozycją to wejście pomiędzy mandarynkowe drzewka, wszędzie unosi się kwaśny, odrobinę cierpki aromat. Później zrywamy jeden owoc, obieramy go ze skórki, czemu towarzyszy odrobinę słodsza nuta, by ostatecznie zjeść niezwykle soczystą, słodką mandarynkę. Ach, no nie da się nie uśmiechać nosząc ten zapach!

vertigo
vertigo

Plussssssz ...

Musująco-mandarynkowa woda.
Zdecydowanie bardziej przypomina mi Osmo Scents Mandarine od Il Profvmo niż Aqua Allegoria Mandarine Basillic od Guerlain.
Il Profvmo i L'Artisan przypominają tabletki musujące Plusssz, a Guerlain raczej cukierki Nimm 2 :)

Niby przyjemny, ale jest w nim nuta sztuczności.

Mandarine by L`Artisan Parfumeur 3.63 out of 5 based on 9 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mandarine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mandarine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandarine marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandarine marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Black Afgano The Vagabond Prince Enchanted Forest Lubin Idole Eau de Parfum Profumum Roma Dolce Acqua Annick Goutal Nuit Etoilee  Serge Lutens Fille en Aiguilles Diptyque Volutes Profumum Roma Acqua di Sale Ginestet Sauvignonne Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais The Different Company Sublime Balkiss Thierry Mugler A*Men Olivier Durbano Black Tourmaline By Kilian Imperial Tea Fueguia 1833 Alguien Sueña Fueguia 1833 La Cautiva Fueguia 1833 Malena