Marki » L » kwiatowe « Grupy

La Chasse aux Papillons L`Artisan Parfumeur dla kobiet

La Chasse aux Papillons L`Artisan Parfumeur dla kobiet

tuberozowy
La Chasse aux Papillons L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

La Chasse aux Papillons marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowe perfumy dla kobiet. La Chasse aux Papillons został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin, kwiat lipy i białe kwiaty.

Tuberoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Kwiat lipy Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Chasse aux Papillons by L`Artisan Parfumeur.

La Chasse aux Papillons Extreme

La Chasse aux Papillons Recenzje Perfum

elizziak
elizziak

Mnogość białego kwiecia, powietrze rozgrzane słońcem, lekki wietrzyk czasem przynosi zapach łąki pełnej stokrotek i rumianków... Sielsko, anielsko?

Nie do końca, bo mnie trochę męczy duet jaśminu z kwiatem pomarańczy... Moja skóra bardzo wybija jaśmin - niestety, bo nie przepadam za ta wonią.

Ale ogólne wrażenie mimo wszystko na plus - zwłaszcza, że kiedy jaśmin traci swoją moc, pozostaje kremowa kwiatowo-zielona baza.

Dołącza do grona odlewek, które zużyję, ale flakonu nie kupię. Myślę, że wielbicielkom białych kwiatów, którym nie przeszkadza jaśmin, ten wiosenno-letni zapach przypadnie do gustu. To naprawdę dobra kompozycja.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Motylki, motyle, kolorowe, mieniące, drgające, fascynujące, wolność i motylem jestem.
Uwielbiam za uroczą zielono-kwiatowość, za tuberozę w wydaniu tak innym, zwiewnym, tuberoza nie dominuje tu, a grzecznie dogaduje się z innym kwiatkami m.in. jaśminem, który też "nie terroryzuje" całej uczty kwiatowej.
Idealne na wiosnę, bo to prawdziwa wiosna w flakoniku, do zwiewnej sukienki, chłodny napój ze słomką i wiatr w rozpuszczonych włosach.
Piękny, nietuzinkowy kwiato-zielonkawy zapach, seledynowy.
Bardzo dziewczęco-kobiecy, bezpretensjonalny, trwałość na mnie bardzo dobra.
Miałam i wersję edt i motylki Extreme, zdecydowanie wolę edt, bo ma tą zwiewność, a Extreme jest zasłodzona i nie ma w niej przestrzeni.
Lubię łączyć Motylki edt z Magnolia Romana i akcentami liści porzeczki Dans l'eau edt, a dziś Motylki w trio z Maleną i Rosabotanicą i jest cudnie, tak odurzająco-pięknie.
Białokwiatowy, wyjątkowy twór, zachwycający i bardzo komplementowany, oj bardzo, ma w sobie jakąś magię, wdzięk..

Milutkie, mydełkowo - lekkie połączenie tuberozy, jaśminu i innego kwiecia. Ładny, owszem, ale nudny i bardzo nietrwały - jak większość L'Artisanów na mnie.

go_go_yubari
go_go_yubari

Prawdziwa pogoń za motylami. Wibrujące białe kwiaty. Trochę przypominają mi zapach kwiatu lipy. Słodk-kwaśny, wiercący w nosie. Pięknie rozwija się latem, długim ogonem ciągnie się za nosicielką. Nie wiem na ile to magia samego zapachu, a na ile nazwy, która przyznaję- strasznie mnie urzekła.

Zakupowe okazje

Gift Set 0.17oz
37.99 USD
L'artisan Parfumeur Variety by L'artisan Parfumeur 4 Piece Mini Sampler Fragrance Coffret With Calingna Timbutktu Mure Et Musc La Chasse Aux Papillons And All Are .17 oz Minis for Women
FragranceX.com
49.99 USD
La Chasse Aux Papillons Perfume by L'Artisan Parfumeur, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
57.60 USD
L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
57.99 USD
L'artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons by L'artisan Parfumeur EDT Spray 1.7 oz for Women
StrawberryNET.com
63.00 USD
L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
FragranceX.com
65.69 USD
La Chasse Aux Papillons Perfume by L'Artisan Parfumeur, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
68.40 USD
L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Eau De Toilette for women 1.7 oz
L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Eau De Toilette for women 1.7 oz
72.99 USD
L'artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons by L'artisan Parfumeur EDT Spray 3.4 oz for Women
73.70 USD
StrawberryNET.com
92.00 USD
L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Chasse aux Papillons marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Chasse aux Papillons marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Estée Lauder Sensuous Kenzo Le Monde Est Beau Chanel Allure The Different Company Sublime Balkiss Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Dior Addict Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Hermes Elixir des Merveilles Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Eau des Merveilles Prada Infusion d'Iris Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Hermes Un Jardin Sur Le Nil Penhaligon`s Peoneve Serge Lutens Ambre Sultan Tom Ford Tobacco Vanille Clinique Aromatics in White Yves Rocher Pur Desir de Lilas