Marki » L » kwiatowe « Grupy

La Chasse aux Papillons L`Artisan Parfumeur dla kobiet

tuberozowy
La Chasse aux Papillons L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

La Chasse aux Papillons marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowe perfumy dla kobiet. La Chasse aux Papillons został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin, kwiat lipy i białe kwiaty.

Tuberoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Kwiat lipy Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Chasse aux Papillons by L`Artisan Parfumeur.

La Chasse aux Papillons Extreme
Truth or Dare

La Chasse aux Papillons Recenzje Perfum

elizziak
elizziak

Mnogość białego kwiecia, powietrze rozgrzane słońcem, lekki wietrzyk czasem przynosi zapach łąki pełnej stokrotek i rumianków... Sielsko, anielsko?

Nie do końca, bo mnie trochę męczy duet jaśminu z kwiatem pomarańczy... Moja skóra bardzo wybija jaśmin - niestety, bo nie przepadam za ta wonią.

Ale ogólne wrażenie mimo wszystko na plus - zwłaszcza, że kiedy jaśmin traci swoją moc, pozostaje kremowa kwiatowo-zielona baza.

Dołącza do grona odlewek, które zużyję, ale flakonu nie kupię. Myślę, że wielbicielkom białych kwiatów, którym nie przeszkadza jaśmin, ten wiosenno-letni zapach przypadnie do gustu. To naprawdę dobra kompozycja.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Motylki, motyle, kolorowe, mieniące, drgające, fascynujące, wolność i motylem jestem.
Uwielbiam za uroczą zielono-kwiatowość, za tuberozę w wydaniu tak innym, zwiewnym, tuberoza nie dominuje tu, a grzecznie dogaduje się z innym kwiatkami m.in. jaśminem, który też "nie terroryzuje" całej uczty kwiatowej.
Idealne na wiosnę, bo to prawdziwa wiosna w flakoniku, do zwiewnej sukienki, chłodny napój ze słomką i wiatr w rozpuszczonych włosach.
Piękny, nietuzinkowy kwiato-zielonkawy zapach, seledynowy.
Bardzo dziewczęco-kobiecy, bezpretensjonalny, trwałość na mnie bardzo dobra.
Miałam i wersję edt i motylki Extreme, zdecydowanie wolę edt, bo ma tą zwiewność, a Extreme jest zasłodzona i nie ma w niej przestrzeni.
Lubię łączyć Motylki edt z Magnolia Romana i akcentami liści porzeczki Dans l'eau edt, a dziś Motylki w trio z Maleną i Rosabotanicą i jest cudnie, tak odurzająco-pięknie.
Białokwiatowy, wyjątkowy twór, zachwycający i bardzo komplementowany, oj bardzo, ma w sobie jakąś magię, wdzięk..

Milutkie, mydełkowo - lekkie połączenie tuberozy, jaśminu i innego kwiecia. Ładny, owszem, ale nudny i bardzo nietrwały - jak większość L'Artisanów na mnie.

go_go_yubari
go_go_yubari

Prawdziwa pogoń za motylami. Wibrujące białe kwiaty. Trochę przypominają mi zapach kwiatu lipy. Słodk-kwaśny, wiercący w nosie. Pięknie rozwija się latem, długim ogonem ciągnie się za nosicielką. Nie wiem na ile to magia samego zapachu, a na ile nazwy, która przyznaję- strasznie mnie urzekła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Chasse aux Papillons marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Chasse aux Papillons marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Estée Lauder Sensuous Kenzo Le Monde Est Beau Christian Dior Dolce Vita The Different Company Sublime Balkiss Christian Dior Dior Addict Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Eau des Merveilles Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Hermes Elixir des Merveilles Hermes Un Jardin Sur Le Nil Penhaligon`s Peoneve Lancome Poeme Serge Lutens Ambre Sultan Tom Ford Tobacco Vanille Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Prada Infusion d'Iris Clinique Aromatics in White Yves Rocher Pur Desir de Lilas