Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L`Ete en Douce (Extrait de Songe) L`Artisan Parfumeur dla kobiet

L`Ete en Douce (Extrait de Songe) L`Artisan Parfumeur dla kobiet

L`Ete en Douce (Extrait de Songe) marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. L`Ete en Douce (Extrait de Songe) został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Nutę głowy stanowi róża; nutami serca są kwiat pomarańczy i kwiat lipy; nutami bazy są białe drzewa i białe piżmo.

Róża

Kwiat pomarańczy Kwiat lipy

Białe drzewa Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Ete en Douce (Extrait de Songe) by L`Artisan Parfumeur.

Tilleul Friction de Nuit

L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Ete en Douce (Extrait de Songe) marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Ete en Douce (Extrait de Songe) marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Aroma Calm Versace Jeans Couture Glam Abinoam Cobice Isabella Rossellini Storia Boucheron B Nasomatto China White Sonoma Scent Studio Rose Musc Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) D.S. & Durga 1538 Rheims Chloe Love Roccobarocco Fashion Woman Donna Karan DKNY Golden Delicious