Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

L'Eau de L'Artisan L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

L'Eau de L'Artisan L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

L'Eau de L'Artisan marki L`Artisan Parfumeur to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. L'Eau de L'Artisan został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak bazylia, mięta, cytryna, werbena, majeranek, nuty drzewne, herbata i mech.

Bazylia Mięta Cytryna Werbena Majeranek Nuty drzewne Herbata Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau de L'Artisan by L`Artisan Parfumeur.

Eau de Guerlain

L'Eau de L'Artisan Recenzje Perfum

allie
allie

Nie bardzo jest się nad czym rozwodzić - L'Eau de Artisan to werbenowo-cytrusowy świeżak z lekko kolońskim zacięciem. Jest fajnie zbalansowany, lekki i naturalny, nie pachnie przysłowiowym odświeżaczem do toalet. Cieszy też to, że z czasem nie robi się słodki jak niektóre cytrusowe sezonówki; w bazie dochodzą do głosu lekko wytrawne, wręcz nieco szyprowe nuty. Jednak ta woda kompletnie wtapia się w tłum wielu podobnych kompozycji starszych i nowszych.

Nie ma się co rozwodzić także ze względu na projekcję i trwałość; obie dosłownie symboliczne - to zdaje się najmniej trwały Artisan, jakiego poznałam, a projektuje może na 5 cm. W zasadzie trzebaby się chyba było w nim wykąpać, żeby mieć poczucie, że nosi się zapach na sobie.

Arsenicum
Arsenicum

Bardzo niebanalne podejście do tematu świeżości - jednak uważam, że nie tędy droga, to ślepa uliczka perfumiarstwa, w którą nie warto się zapuszczać. Zapach jest bardzo zielony i ziołowy, cytrynowo-melisowy, w pewnym momencie bardzo podobny do Melisa Verbena 4711. Nie ewoluuje, nie cieszy, choć muszę przyznać, że zaskakuje. Jednak przyjemności z noszenia nie ma żadnej, a tutejsza świeżość z czasem nabiera pylistych niuansów wysuszonych łodyg różnych ziół. Dla fanów melisy, werbeny, cytryny, delikatnych pastylek na gardło i niszy. Niszowa świeżość, którą można nosić, ale której nosić się najzwyczajniej w świecie nie chce.

3-4h trwałości, przez pierwszą godzinę świetna projekcja.

EJo
EJo

Ciekawy, ziołowy ogródek ;) Naturalny i świeży, bezpretensjonalny, przestrzenny. Właściwie nie ewoluuje na mnie za bardzo. Najbardziej podoba mi się lekko szczypiące, musujące otwarcie z dominującą nutą werbeny i mięty, bardzo radosne. Później zapach leciutko łagodnieje, do głosu na chwilę dochodzi herbata, daleka krewna tej z T4T ;) Wyczuwam również bazylię i majeranek na delikatnym drzewnym tle, lecz werbena i tak delikatnie wiedzie prym w tej kompozycji - przynajmniej na mojej skórze.

Przyznam, iż tego typu zapachy to nie moja bajka ;) Ale dla miłośniczek - polecam. Brak w nim jakiejkolwiek sztuczności, letni ogródek pełen ziół w pełnym rozkwicie :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau de L'Artisan marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau de L'Artisan marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Calvin Klein Escape Chaumet Chaumet Homme Christian Dior Jules L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette Airness Power Instinct Opus Oils Absintheo Nina Ricci Signoricci Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Aftelier Trevert Demeter Fragrance Cannabis Flower Thymes Lavender Jacques Bogart Eau Fresh