Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

L'Eau de L'Artisan L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

L'Eau de L'Artisan L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

L'Eau de L'Artisan marki L`Artisan Parfumeur to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. L'Eau de L'Artisan został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak bazylia, mięta, cytryna, werbena, majeranek, nuty drzewne, herbata i mech.

Bazylia Mięta Cytryna Werbena Majeranek Nuty drzewne Herbata Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau de L'Artisan by L`Artisan Parfumeur.

Eau de Guerlain

L'Eau de L'Artisan Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Bardzo niebanalne podejście do tematu świeżości - jednak uważam, że nie tędy droga, to ślepa uliczka perfumiarstwa, w którą nie warto się zapuszczać. Zapach jest bardzo zielony i ziołowy, cytrynowo-melisowy, w pewnym momencie bardzo podobny do Melisa Verbena 4711. Nie ewoluuje, nie cieszy, choć muszę przyznać, że zaskakuje. Jednak przyjemności z noszenia nie ma żadnej, a tutejsza świeżość z czasem nabiera pylistych niuansów wysuszonych łodyg różnych ziół. Dla fanów melisy, werbeny, cytryny, delikatnych pastylek na gardło i niszy. Niszowa świeżość, którą można nosić, ale której nosić się najzwyczajniej w świecie nie chce.

3-4h trwałości, przez pierwszą godzinę świetna projekcja.

EJo
EJo

Ciekawy, ziołowy ogródek ;) Naturalny i świeży, bezpretensjonalny, przestrzenny. Właściwie nie ewoluuje na mnie za bardzo. Najbardziej podoba mi się lekko szczypiące, musujące otwarcie z dominującą nutą werbeny i mięty, bardzo radosne. Później zapach leciutko łagodnieje, do głosu na chwilę dochodzi herbata, daleka krewna tej z T4T ;) Wyczuwam również bazylię i majeranek na delikatnym drzewnym tle, lecz werbena i tak delikatnie wiedzie prym w tej kompozycji - przynajmniej na mojej skórze.

Przyznam, iż tego typu zapachy to nie moja bajka ;) Ale dla miłośniczek - polecam. Brak w nim jakiejkolwiek sztuczności, letni ogródek pełen ziół w pełnym rozkwicie :)

L'Eau de L'Artisan by L`Artisan Parfumeur 3.00 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Zakupowe okazje

StrawberryNET.com
Eau De Toilette 1.7oz
61.50 USD
L'Artisan Parfumeur L'Eau De L'Artisan Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
L'Artisan Parfumeur L'Eau De L'Artisan Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
FragranceNet.com
64.99 USD
L'artisan Parfumeur L'eau De L'artisan by L'artisan Parfumeur EDT Spray 3.4 oz Tester for Women
FragranceX.com
74.99 USD
L'eau De L'artisan Cologne by L'artisan Parfumeur, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
FragranceX.com
80.50 USD
L'eau De L'artisan Cologne by L'artisan Parfumeur, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
FragranceNet.com
82.99 USD
L'artisan Parfumeur L'eau De L'artisan by L'artisan Parfumeur EDT Spray 3.4 oz for Women
StrawberryNET.com
Eau De Toilette 3.3oz
95.75 USD
L'Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan eau de toilette unisex 3.3 oz
L'Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan eau de toilette unisex 3.3 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau de L'Artisan marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau de L'Artisan marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Bruno Banani Bruno Banani Man Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 L`Erbolario Verde Lorenzo Villoresi Yerbamate O Boticario Acqua di Colonia Lavanda Creed Baie de Genievre Corine de Farme Douceur Nature The Vert Thymes Lavender Thymes Olive Leaf Smell Bent Saddle Warmer Adolfo Dominguez Te Verde