Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Iris Pallida 2007 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

lekko korzenny
Iris Pallida 2007 L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

Iris Pallida 2007 marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Iris Pallida 2007 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Nutami głowy są toskański irys, kwiat pomarańczy, Ślazówka letnia, róża turecka i anyż; nutami serca są irys, paczula, liść fiołka, wetyweria, konwalia i cedr; nutami bazy są drzewo gwajakowe, białe piżmo i ambra.

Toskański irys Kwiat pomarańczy Ślazówka letnia Róża turecka Anyż

Irys Paczula Liść fiołka Wetyweria Konwalia Cedr

Drzewo gwajakowe Białe piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris Pallida 2007 by L`Artisan Parfumeur.

Iris Pallida 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris Pallida 2007 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris Pallida 2007 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Dolce&Gabbana By Gabriela Sabatini Private Edition Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Alexander McQueen My Queen Light Mist Esteban Tourbillon de thé Lalique Encre Noire Pour Elle Morris Occhi Verdi Batik Brut Parfums Prestige Woodhue Profumi di Pantelleria Nica UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King Novae Plus Sky Blue Lalique Lalique Edition Limitee 2011