Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

Fou d`Absinthe L`Artisan Parfumeur dla mężczyzn

Fou d`Absinthe L`Artisan Parfumeur dla mężczyzn Zdjęcia

Fou d`Absinthe marki L`Artisan Parfumeur to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Fou d`Absinthe został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Nutami głowy są czarna porzeczka, dzięgiel i piołun; nutami serca są imbir, paczula, pieprz, gałka muszkatołowa, anyż gwiazdkowaty i goździk (przyprawa); nutami bazy są jodła balsamiczna, kadzidło i igły sosnowe.

Czarna porzeczka Dzięgiel Piołun

Imbir Paczula Pieprz Gałka muszkatołowa Anyż gwiazdkowaty Goździk (przyprawa)

Jodła balsamiczna Kadzidło Igły sosnowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fou d`Absinthe by L`Artisan Parfumeur.

Eloge du Traitre

Fou d`Absinthe Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Fou d'Absinthe to perfumy ziołowo-zielone.
Naturalne, wyczuwam w nich bardzo mało składników, zmieszanych w harmonijny akord.
Właśnie jakieś odrobinę gorzkie zioła i świeże igliwie, potem stają się odrobinę słodko-mdłe, ale wciąż naturalne.
Niestety nie pamiętam jak pachnie absynt, więc nie mogę porównać :)
Pozostawia mnie raczej obojętną, również ze względu na słabą na mojej skórze trwałość i projekcję.

Zapach jest gorzki, ziołowy i zielony, z lekką nutą przypraw, wyczuwam głównie goździki i gałkę muszkatołową, a także sosnowe igły. Nie ma w nim ani jednej słodkiej nuty, jest za to coś mdląco aptecznego.

Rzeczywiście przypomina absynt, mam w domu butelkę, więc powąchałam dla porównania. Brak mu jednak nuty anyżku, którą ma ten alkohol. Trzyma się skóry większość dnia, ale jest bardzo mało intensywny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fou d`Absinthe marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fou d`Absinthe marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin En Mediterranee Serge Lutens Fille en Aiguilles Lubin Idole Eau de Parfum Nasomatto Black Afgano L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Michal Szulc Sale Perfume 01 L`Artisan Parfumeur Tea for Two L`Artisan Parfumeur Safran Troublant M. Micallef Gaiac Annick Goutal Mandragore By Kilian Straight to Heaven Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Hermes Eau des Merveilles Yves Rocher Neonatura Cocoon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Saint Laurent M7 Lubin Idole Hermes 24 Faubourg L`Artisan Parfumeur Caligna