Marki » L » kwiatowe « Grupy

Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

wosku pszczelego
mydlany
Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

Fleur d`Oranger 2007 marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur d`Oranger 2007 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, neroli, kwiat pomarańczy i wosk pszczeli.

Pomarańcza Neroli Kwiat pomarańczy Wosk pszczeli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur d`Oranger 2007 by L`Artisan Parfumeur.

Fleur d`Oranger 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur d`Oranger 2007 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur d`Oranger 2007 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow Yves Rocher Magnolia Nautica My Voyage Michael Kors Very Hollywood Aroma M Geisha Nobara-Cha biehl parfumkunstwerke al01 Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Faith Hill Faith Hill Rasasi Opera DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Melvita Floral Water Cornflower Kesling Miss Be Bop