Marki » L » kwiatowe « Grupy

Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur dla kobiet

wosku pszczelego
mydlany
Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

Fleur d`Oranger 2007 marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur d`Oranger 2007 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, neroli, kwiat pomarańczy i wosk pszczeli.

Pomarańcza Neroli Kwiat pomarańczy Wosk pszczeli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur d`Oranger 2007 by L`Artisan Parfumeur.

Fleur d`Oranger 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur d`Oranger 2007 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur d`Oranger 2007 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Patou Joy The Body Shop Velique L`Erbolario Acacia Antonio Banderas Spirit VIP for Women Renee Jasmine Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose Salvador Dali Little Kiss Cherry Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Stella McCartney Sheer Stella 2010 American Beauty Beloved Kristen Michele Fleurs Blanches