Marki » L » kwiatowe « Grupy

Fleur D'Oranger L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Fleur D'Oranger L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

mydlany

Fleur D'Oranger marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fleur D'Oranger został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, kwiat pomarańczy, neroli i petitgrain.

Pomarańcza Kwiat pomarańczy Neroli Petitgrain

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur D'Oranger by L`Artisan Parfumeur.

Fleur D'Oranger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur D'Oranger marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur D'Oranger marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Verino VV Rose Tommy Hilfiger Dreaming Campos de Ibiza Jazmin Celine Dion Sensational Arrogance Angelique Arrogance Renee Mediterranean Lily The Body Shop Moroccan Rose GianMarco Venturi Woman Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Romane Ever Radiant Kenzo L`Eau de Kenzo Amour