Marki » L » kwiatowe « Grupy

Drôle de Rose L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Drôle de Rose L`Artisan Parfumeur dla kobiet

miodowy
Drôle de Rose L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia Drôle de Rose L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia Drôle de Rose L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

Drôle de Rose marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Drôle de Rose został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są irys, róża, fiołek i nuty pudrowe; nutami bazy są migdał, skóra i biały miód.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Anyż gwiazdkowaty

Irys Róża Fiołek Nuty pudrowe

Migdał Skóra Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Drôle de Rose by L`Artisan Parfumeur.

Lipstick Rose
Rosa del Deserto di Petra

Drôle de Rose Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Ktoś tu na forum polecał Drole de Rose jako zapach na lato. Nic bardziej mylnego. Drole de Rose to zapach dość ciężki, kremowy, gęsty. Zapach dziwny, kremowo-pudrowy. Z jednej strony wąchając nadgarstek myślę o czymś o konsystencji kremu Nivea, z drugiej, o buduarze obitym różowym futrze, cząsteczkach pudru pokrywających przedmioty na toaletce, poustawianych przy lusterku rzędu szminek. Jest tu dużo pudru, róża i fiołek. Całość pachnie rzeczywiście jak Lipstick Rose. Zanika jednak niestety po około godzinie, a już nawet po pół godzinie zapach nieco blednie i jest dość przyskórny.

Ładny, różano – fiołkowy zapach– przypomina zapach szminki i pudru i jest łudząco podobny do Lipstick Rose Malle, ale nie jest tak sztuczny i niestety ustępuje mu trwałością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Drôle de Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Drôle de Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Drôle de Rose marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Drôle de Rose marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Amber Mystique M. Micallef Gaiac Lorenzo Villoresi Teint de Neige Serge Lutens Santal Majuscule Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Bond No 9 Broadway Nite Juliette Has A Gun Miss Charming Montale Sweet Oriental Dream Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Hermes Elixir des Merveilles Frapin 1270 Fendi Fendi Theorema L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme M. Micallef Vanille Orient Chopard Oud Malaki Christian Dior Fève Délicieuse L`Artisan Parfumeur Caligna Byredo Pulp Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Creed Love in Black