Marki » L » aromatyczno - wodne « Grupy

Cote d’Amour L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Cote d’Amour L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2

ziołowy
Cote d’Amour L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cote d’Amour L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cote d’Amour marki L`Artisan Parfumeur to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cote d’Amour został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Celine Ellena. Nutami głowy są rozmaryn, grejpfrut i tangeryna; nutami serca są cyprys, kocanka i róża; nutami bazy są sosna, złotokap i nuty drzewne.

Rozmaryn Grejpfrut Tangeryna

Cyprys Kocanka Róża

Sosna Złotokap Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cote d’Amour by L`Artisan Parfumeur.

Cote d’Amour Recenzje Perfum

Początek eukaliptusowo – cytrusowy – później pojawia się piżmo, takie trochę niegrzeczne jak w Agencie P. I delikatny puder przypominający pyłek kwiatowy. Baza bardzo mi się podoba, ale żeby to wszystko miało sens ten zapach musiałby być z pięć razy bardziej intensywny – trwałość jest po prostu skandaliczna, zresztą jak większości L'Artisanów na mojej skórze.

ptissot
ptissot

Kiedyś miałem fazę na poznawanie różnych niszowych, mało popularnych zapachów, odkryłem mnóstwo dziwnych kompozycji, tym które na początku mnie odrzucały dawałem drugą, piątą itd szansę, żeby doszukać się ukrytego sensu - chyba dałem się złapać w pułapkę marketingową jaką jest cena, luksusowa marka czy wybitny nos twórcy.
Teraz wyrosłem z tego i jeżeli coś mi się nie podoba z niszy czy z masowej półki to po prostu próbka czy decant ląduje w koszu i nie zmuszam się do takiego węchowego masochizmu :)
Byłem też bardzo ciekawy jak pachnie organiczny zapach Cote d’Amour - i pachnie tragicznie, strasznie chemiczna ta niby organiczność składników. Globalnie - po prostu to paskudnie śmierdzi - słonawo, grejpfrutowa, ziołowa zgnilizna.
Szczerze zapraszam do testów, każdy może inaczej odebrać ten zapach.

Cote d’Amour by L`Artisan Parfumeur 1.00 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cote d’Amour marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cote d’Amour marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Carolina Herrera Herrera Aqua Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Homme The Body Shop Oceanus Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee Nicole Farhi Bleu Intense O Boticario Xtreme Truefitt & Hill Clubman Demeter Fragrance Kahala Hawaiian Surf Thymes Azur Skeem Sea Spray LR Boris Becker