Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambre Extreme marki L`Artisan Parfumeur to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambre Extreme został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia i przyprawy.

Ambra Wanilia Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Extreme by L`Artisan Parfumeur.

L'Eau d'Ambre
Blue Amber
Manoa
Calypso Ambre

Ambre Extreme Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Kiedy kilka lat temu testowałam Ambre Extreme, perfumy nie podobały mi się wcale. Zapamiętałam tylko, że był to zapach nieco przykurzony, słodkawy, nic poza tym.
Ostatnio zdażyło mi się powąchać do raz jeszcze (o dzięki ci, TkMAxxie!). I tym razem w Artisanowej ambrze się zakochałam, a powiedziałaym nawet, że to jeden z moich ulubionych zapachów z tą nutą.
O dziwo, nie jest to żadnawersja ekstremalna, i nie różni się tak bardz od l'Eau d'Ambre poza tym, że jest nieco słodsza. Nie jest to jednak zapach bardzo ciężki, i nadaje się nawet na mniej upalne letnie dni i wieczorem. Słodka ambra, lekko przyprawiona, lekko kadzidlana, otulająca i niesamowicie przytulna. Nosi się niesamowicie przyjemnie.

GreenEyes
GreenEyes

Przepiękna ambra, kadzidło i odrobina wanilii, doskonała projekcja ( zalecam oszczędne używanie atomizera ) i trwałość.

vertigo
vertigo

Mam wyraźne problemy z docenieniem zapachów soli-ambrowych.
Oprócz tego, że po prostu w ogóle mi się nie podobają.
Zapisane na skrawku papieru moje przemyślenia na temat Ambre Extreme:
"Jajko. Przyprawy. Pasta do mebli / krem do opalania."
Zauważyłam, że na moje skórze mocno ambrowe kompozycje czasem mają wydźwięk ajerkoniakowy, ten nie jest wyjątkiem.
A więc ajerkoniak i dużo orientalnych przypraw, w tym słodkiej wanilii.
Olbrzymia projekcja i trwałość - niesamowicie uporczywy zapach.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Pewnie dlatego nazywają się "Ambre Extreme", czego się spodziewałaś? ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Extreme marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Extreme marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Donna Karan Black Cashmere Lubin Idole Hermes Hermessence Ambre Narguile Givenchy Organza Indecence Serge Lutens Rousse Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Diptyque Eau Duelle Diptyque Philosykos Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique L`Occitane en Provence Ambre Fendi Fendi Theorema Parfum d`Empire Ambre Russe Yves Rocher Neonatura Cocoon Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Lubin Idole Eau de Parfum Guerlain Shalimar L`Artisan Parfumeur Dzongkha Serge Lutens Fille en Aiguilles Lorenzo Villoresi Teint de Neige