Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur dla kobiet

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

Ambre Extreme marki L`Artisan Parfumeur to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Ambre Extreme został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia i przyprawy.

Ambra Wanilia Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Extreme by L`Artisan Parfumeur.

L'Eau d'Ambre
Blue Amber
Manoa

Ambre Extreme Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Kiedy kilka lat temu testowałam Ambre Extreme, perfumy nie podobały mi się wcale. Zapamiętałam tylko, że był to zapach nieco przykurzony, słodkawy, nic poza tym.
Ostatnio zdażyło mi się powąchać do raz jeszcze (o dzięki ci, TkMAxxie!). I tym razem w Artisanowej ambrze się zakochałam, a powiedziałaym nawet, że to jeden z moich ulubionych zapachów z tą nutą.
O dziwo, nie jest to żadnawersja ekstremalna, i nie różni się tak bardz od l'Eau d'Ambre poza tym, że jest nieco słodsza. Nie jest to jednak zapach bardzo ciężki, i nadaje się nawet na mniej upalne letnie dni i wieczorem. Słodka ambra, lekko przyprawiona, lekko kadzidlana, otulająca i niesamowicie przytulna. Nosi się niesamowicie przyjemnie.

GreenEyes
GreenEyes

Przepiękna ambra, kadzidło i odrobina wanilii, doskonała projekcja ( zalecam oszczędne używanie atomizera ) i trwałość.

vertigo
vertigo

Mam wyraźne problemy z docenieniem zapachów soli-ambrowych.
Oprócz tego, że po prostu w ogóle mi się nie podobają.
Zapisane na skrawku papieru moje przemyślenia na temat Ambre Extreme:
"Jajko. Przyprawy. Pasta do mebli / krem do opalania."
Zauważyłam, że na moje skórze mocno ambrowe kompozycje czasem mają wydźwięk ajerkoniakowy, ten nie jest wyjątkiem.
A więc ajerkoniak i dużo orientalnych przypraw, w tym słodkiej wanilii.
Olbrzymia projekcja i trwałość - niesamowicie uporczywy zapach.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Pewnie dlatego nazywają się "Ambre Extreme", czego się spodziewałaś? ;)

kasiapelasia
kasiapelasia

nie moje...ja oprócz ambry nie czuję nic..okropne moim zdaniem.cięzkie,duszące i słodkie.fujjjj

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Extreme marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Extreme marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Serge Lutens Ambre Sultan Hermes Hermessence Ambre Narguile L`Occitane en Provence Ambre Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Rousse M. Micallef Gaiac L`Artisan Parfumeur Dzongkha Lorenzo Villoresi Teint de Neige Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Annick Goutal Ambre Fétiche Lubin Idole Eau de Parfum Diptyque Eau Duelle Vivienne Westwood Boudoir Frapin 1270 Parfum d`Empire Ambre Russe Carner Barcelona Tardes L`Artisan Parfumeur Tea for Two Givenchy Ysatis Diptyque Philosykos