Marki » L » orientalne « Grupy

Nine Dragons L`Aromatica Perfume dla kobiet i mężczyzn

Nine Dragons L`Aromatica Perfume dla kobiet i mężczyzn

dymny

Nine Dragons marki L`Aromatica Perfume to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, różowy lotos, zielona herbata, werbena cytrynowa, nuty drzewne i kadzidło.

Piżmo Różowy lotos Zielona herbata Werbena cytrynowa Nuty drzewne Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nine Dragons by L`Aromatica Perfume.

Nine Dragons Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Aromatica Perfume Nine Dragons, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Aromatica Perfume Nine Dragons, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nine Dragons marki L`Aromatica Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nine Dragons marki L`Aromatica Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bond No 9 Fire Island Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Benetton Benetton Hot Banana Republic Malachite Serge Lutens Serge Noire Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Rochas Lumiere Original Aramis JHL JoAnne Bassett Sacred Incense Michael Storer Monk Halston Woman Amber Nobile 1942 Ambra Nobile