Marki » L » orientalne « Grupy

Nine Dragons L`Aromatica Perfume dla kobiet i mężczyzn

Nine Dragons L`Aromatica Perfume dla kobiet i mężczyzn

dymny

Nine Dragons marki L`Aromatica Perfume to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, różowy lotos, zielona herbata, werbena cytrynowa, nuty drzewne i kadzidło.

Piżmo Różowy lotos Zielona herbata Werbena cytrynowa Nuty drzewne Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nine Dragons by L`Aromatica Perfume.

Nine Dragons Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Aromatica Perfume Nine Dragons, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Aromatica Perfume Nine Dragons, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nine Dragons marki L`Aromatica Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nine Dragons marki L`Aromatica Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Antonio Banderas Spirit for Men Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Todd Oldham Todd Oldham Pupa Puposhka Gold Roja Dove Enslaved Paul & Joe Bleu Oriflame Nomadic Oriflame Nomadic Him Calypso Christiane Celle Calypso Figue Jacomo Art Collection by Jacomo #02 Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Gutenberg Parfums Gutenberg Woman